bugün

uludağın iyi bi bok olmadığı kesin.

ama instela daha beter. -dir ve -dır kullanıcılarından ibaret bi yer.
şu an itü sözlükten biri sözlüğe girse bunlar bizle sidik mi yarıştırıyo der mk veletleri der çeker gider.
uludağ sözlük yener diyorum.
instela'nın arayüzü çok boktan.
Uludağ'la karşılaştırılamaz bile.
bir ay zor dayandım. zor kaçtım.
instela reklamı yapmaya gerek yok. bir sike benzemeyen yönetimi ve dizaynı vardır. içerisinde bulunan yazarlarda öyle söylendiği gibi kaliteli entryler falan girmez. ama söylendiği gibi yavaş akar başlıklar. çünkü kimse yok sözlükte amk. ne bir beğeni ne bir eleştiri almazsınız. ama uludağ öyle değil. yazdığınız entry okunur, tepki alır. mesaj ışığınız yanar mesela. instela da yok böyle şeyler.
(bkz: itü sözlük kim lan)
(bkz: siktir git o zaman oraya tutan mı var)
Versusu bile ayiptir.
Uludag rio karnavali.
Itu ekvator.
uludağ biraz daha eğlencelidir. bu özelliği uludağ sözlük'ü daha kaliteli hale getirir. onun dışında ikiside ekşi sözlük kadar kaliteli değildir.
ikisi de bir ekşi sözlük olamaz.
Uludağ eğlencelidir, itu sıkıcıdır bu kadar net. Birkaç gün takıldım instela da çok sıkıcı valla arayuzunu de benimseyemedim garip geldi hemen dondum uludağa.
kötünün iyisi konumunda olan sözlükler. ♞
uludağ sözlük california itü sözlük new yorktur.

uludağ sözlük eğlenilecek itü sözluk evlenilecek kızdır.

uludağ sözlük te sol frame itüye oranla daha hızlı ve canlıdır.

itü sözlükte en dandik bir entry bile onlarca oylama alırken uludağ sözlük te ortalama entry oylaması 3-4 tür.

itü sözluk kendi halinde soğukkanlıdır öyle itiraf başlikları,nickaltları vb. falan pek yoktur uludağ sözlük bu konuda itüyü amuda yatırır geçer.

itü sözlükte duyuru kısmı gayet düzgün düzgün çalışırken uludağ sözlükte ilgisizlikten beter durumdadır.

uludağ sözlükte nick değiştirme var itü'de de var sanırım.

insela fm ve radyo uludağ eşit derecede güzeldir.

ikisindede profil resmi koyulabilir.

uludağ sözlük'te bir derdim var ile moderasyonla iletişime geçilebilir itü sözlük'te benzeri yoktur.

uludağ sözlük galeri ve video kesmi itü sözlük'ten daha kullanışlı ve pratiktir.

uludağ sözlukte kişisel istatistikler vardır itü sözlükte yoktur.

uludağ sözlükte özel mesajlaşma gelen giden kutusu diye ayrılırken itü sözlükte chat paneli var.

uludağ sözlükte başlik kategori etme pek yaygın değilken itü sözlükte mutlaka başlık kategori edilir.

uludağ sözlüğe 18 yaşından küçükler üye olabilir, itü sözlükte bu yasak.

uludağ sözlükte karma itü sözlukte puan vardır.

ikisinede facebook bağlantısıyla girebilirsiniz.

uludağ sözlük her kesimden yazar barındırırken itü sözlük tektiptir.

uludağ sözlüğe kullanıcı adınızla itü sözlüğe mail adresinizle giriş yapabiliyorsunuz.
Uludağ diyarbakır, itü izmir .
iki sözlüğün karşılaştırılmasıdır.

ama gereksizdir. çünkü biri diğerinden güzel olursa, o zaman karşılaştıracak bir şey olur ortada.

uludağ : dakka başı entrylerin silindiği, uzun entrylerin okunup oylanmadığı, saniyede aynı konu hakkında bin tane gereksiz başlıkların açıldığı, trollerin fink attığı, fake hesapların havada uçuştuğu, ve giderek boktan bir foruma dönüştüğü sözlüktür.

itü : saçma sebeplerden dolayı zırt pırt üyeliklerin silindiği, oylama denen şeyin olmadığı, berbat bir isme ve tasarıma sahip, kendini entellektüel sanan bazı malları bünyesinde bulunduran vasat sözlük.

hadi bunları sallayalım gitsin, iki sözlüğe de facebook ile giriş yapılabiliyor lan. işte benim elimi kolumu bağlayan da, karşılaştırma yapmamı engelleyen de bu. ulan facebook ile giriş yapılabiliyorsa, sözlüğün faceden ne farkı kalır? zaten ipini koparan burda, önceden hiç değilse bir kaç gün bekletiyorlardı yazar olmak için. şimdi 6 entry ye 5-6 saat içinde yazar olmak, ve ya facebook ile anında üye olmak mümkün. itü de güya sistem farklı ama aynı bokun laciverti aslında. yeterli artı oyu kapınca bir saat içinde yazarsın.

modlar entryleri okuyorlar mı acaba? lan fake hesap açıp aynı gün yazar olup, aynı gün sildirdim kendimi. bunun hiçbir zevki yok ki, itü sözlükte de denedim. fake hesaptan soğudum, hiç eğlenceli değil. üye olmak bu kadar kolay olursa, seviye kalite falan beklemeyin! artık sözlüklerin hiç bir çekiciliği özelliği kalmadı, eskiden böyle değildi. bir tek ekşi cazip geliyor ama o da seçiciliğin bokunu çıkardı. böyle giderse ahirete kadar uzayacak o sıra.
itü alır.
Itu sözlük saçma salak bir yerdir. Ulunun samimiyeti yok hiçbir yerde.
içerik olarak bakıldığında pek de fark gözetilmeyecek karşılaştırmadır lakin uludağda oylama durumuna bakılırsa yazılanlar pek de okunmuyor sanırım. herkes diyeceğini söyleyip gidiyormuş gibi duruyor. ya da çoğu yazarımız okuduklarını oylamaya değer bulmuyor.
siz yokken biz vardık, forza uludağ.
Uludağ sözlük' gün kazanacağı yarışma. Bu bakılarak da öğrenilecek bir şey. Uludağ sözlükte 10-20 saniye de bir başlık açılır. Yani sıkılmazsınız. itü sözlükte 5 dakika da anca başlık açılır. Yani sıkılırsınız.
(bkz: deneyim)
itü nün uludağ dan önde olduğu tek bir nokta var
itü sözlükte daha fazla oylama yapılıyo.
Bir dönem kafamı kurcalamış versus.
itü pek sarmıyor, kasvetli gibi. Çok da kullanışlı görünmüyor.
Bu yüzden uludağ alır.
ironi siker atar.
uludağ>ekşi>itü.