bugün

evet efendim,
atatürk düşmanlarının bu sözlükte bulunduğunu hepimiz biliyoruzdur. atatürk hakkında güzel bir entry yazdığım da bile, o entrylere laf eden arkadaşlarımızın sayesinde ben bu sözlükten baya bir soğumuşumdur. ikinci olarak da sözlük mü? forum sitesi mi? anlamış değilim. yazarlarımız o an ne yapıyorlarsa onları da yazıyorlar.bu konuda gerçekten çok rahatsızım. sözlük kurucusunun adam gibi bu sözlükle ilgilenmesi lazım ve ayrıca bazı liseli ergenlerimizin sözlükte küfürlü entry açması bu sözlüğe değil, inci sözlüğe uygun olduğunu düşünüyorum.
(bkz: en azından saygı duy atatürk e!)
atatürk düşmanlarının gayet rahat ve geniş bir şekilde barınabilmesiyle başıma gelen durum.
lafmacun gibi 4. 5. sınıf bir sözlük olmaya başladı burası.
Haklısınız liseli ergen dediğiniz kişilerin sözlükten arıtılmaları veya entrylerinin takip edilmesi gerekiyor.... Fakat her küfür edene liseli ergen demiyelim Çünkü bende bir liseliyim girdiğim 1 küfürlü entry bulamazsınız...
Yozlaşmanın, tahammül edememenin, çekememezliğin, cahilliğin sebep olduğunu düşündüğüm durumdur. Sadece Atatürk, başka bir kişi veya bir kavram için değil her konuda birbirimize olan saygımızı yitirdiğimize delalattir. Umarım düzelir, izleyici modundan çıkıp moderatör moduna geçer modlar da sözlükte bir düzen oluşmasını sağlarlar.
bu bünye için hiç ısınamamak daha doğru olabilir.
harbiden ya. sol frame sol-sağ çatışması, ona buna laf atmadan ibaret.
tematik değerli çok az başlık ve entry var.
ama umudumu kaybetmedim senden sözlük. valla.
araştırmadan başlık açmak da soğuma nedenidir sözlükten.. buzz gibi oldum bak bi anda..
(bkz: uludağ sözlük ten soğuma nedenleri)
eğer ciddiye almazsanız soğumazsınız bakış açısıyla yaklaşmak istediğim soğumadır.
içtendir..
(bkz: atatürkü savunan yazarın çaylaklığa düşürülmesi)
Üst üste eksi oy kullanmak bu sözlükten soğumaktır.
holiganlığın canımı sıkmasıyla bugün yaşadığım durumdur. ara mı versek?
eksisozlughe veya itusozluge gitmeme sebep degildir.
ben burdan sogusamda baska yerlerden medet ummam.
Sürekli sıkıcı ve ayni konularin tartisildigi platform olmasi nedeniyle mümkündür. tabi burda moderasyonun tanim gir tanim gir dayatmasi da etkilidir.

Cagrisim yapan bkzlarin silinmesi elbette bu nedenlere dahildir.

Bütün gün ateist-sakirt, kiz-erkek basliklari altinda bir insan neler yazabilir ki ?
ve elbette moderatörlere yalamalik icin bu basliga gelip sözlügü savunanlar da bir soguma sebebidir.

giren cikan ne anlamak mümkün degil.
(bkz: bal yiyen baldan bıkar)
Sebebi ergenlerin sikik sokuk başlıklarına müdahale edilmemesi. amcık herif götüme tuz soktum diye başlık açıyor ben bunu görmek zorunda mıyım amk?
Ben hayattan soğudum abicim Uludağ sözlükten soğusak kaç yazar.
(bkz: uludağ sözlüğü ciddiye alamamak)
Yavaş yavaş olan şey zira 70'ten fazla entryim olmasına rağmen hala çaylağım...
güncel Önemli Başlıklar