bugün

Kartalatt, serdarsl06 ve birkaç kişi dışında hep bir kibir ve gaflet içinde olan, 2 sene şampiyon olunca hep böyle gideceğini zanneden, takımlarını galatasaray ve fenerbahçe yi bırak barcelona ve real madrid'den büyük gören yazarlar topluluğudur.
kartalatt, serdarsl06 ve birkaç kişi hariç kalanı malın önde gidenidir.

beşiktaşlı olmayan köpektir ve şerefsizdir diye düşünüp takımını real madrid den büyük gören mal sürüsüdür. at gözlüği takarlar.

bunlar yanlışı yanlışla örtmeye çalışırlar. beşiktaş hakkında kötü ama doğru olan bir şey söylediğinizde ilk tercihleri anneye küfürdür.

malesef sözlükteki beşiktaşlıların çoğunluk kısmıdır. keşke böyle olmasa.
Benimdir biride.

Burdaki renklilere boru döşeme işini iyi yaptığım bilinir.

Efendiniz Beşiktaş. Kafa s.kmeyin lütfen. Evet.
(bkz: esmer cocuk)

zorunuza gitmesin renkliler.
"malın önde gideni olarak" tarif edebilecek yazarlara dert olan takımın taraftarıdır. çoğu "çarşı" ruhunu taşır. ve madem yazar doğru bir şey söylediğini iddia ediyor. "annengile selam."
tek derdi beşiktaş ve taraftarını konuşmak olan malların beşiktaşlılara mal demesi nedir ya?
Beşiktaş bey diyeceksiniz ayrıca.
babanız da efendiniz de beşiktaş olgusunu benimsemiş adam gibi adamlar topluluğudur renkli eziklere futbol dersi verirler açık ve net.
Bu gerizekalı beinge kim koyduysa kaç gündür inliyor buralarda.
Yaz ilk sıraya. Canım takımım.
(#38357245) şekildeki entryi giren bazılarının kendi babası anonimdir başkalarını da öyle zanneder.
(#38357300)

beşiktaş 1 koyar siz 2 hissedersiniz şeklinde açıklanabilir açık ve net.
Ben varım.
bir tanesi de sakin ol joe'dur.
Tinerci fanatikleri hariç zenn lavian ve mecburi istikamet gibi değerli insanlardır. Severiz.
elhamdülillah mensubu olduğum gurup.
Yaz beni de yaz Şüphesiz balikesirli Beşiktaş taraftarıdır.
2 sene önce neredeydiniz diyen arkadaş. benim adım serdar. 1983 yılında beşiktaşta 82-83 yılında oynamış serdar bali isimli ortasaha oyuncusundan. daha çok trabzonsporda oynadı, herkes trabzondan tanır.

o dönem fırtına gibiymiş. büyükbabam ağır chp'li, babam da ağır ülkücüymüş. isim konusunda ciddi kavgalar yaşanmış bu yüzden. sonunda ismim beşiktaştan olmuş. ben 35 senedir beşiktaşlıyım. asıl sen neredesin?
benimdir. ancak önermelere uymadığımı söyleyebilirim. ben sadece başarıya aç bir taraftarım.

tıpkı fenerbahçeli kardeşlerimin şampiyonlar ligine aç oldukları gibi. tıpkı galatasaraylı kardeşlerimin hagiye açlıkları gibi. tıpkı trabzonlu kardeşlerimin şampiyonluk özlemi gibi. ben sadece takımını seven bir taraftarım.

tek mutluluğum ise beşiktaş ın başarısı. çünkü hayatım zor bir dönemden geçiyor. çünkü tek iyi giden şey beşiktaş. o yüzden toprağı koklar gibi, aç insanın ekmeğe saldırısı gibi saldırıyorum başarıya.

çünkü ülkem kötü bir dönemde. şehitlere ağlamaktan göz pınarları kurumuş analar babalar var ve en ufak başarıya açız. ampute futbol takımı şampiyon olduğunda görmeliydiniz o insanları. beşiktaş maç kazandığında görmeliydiniz...
güncel Önemli Başlıklar