bugün

sapıklıkta çığır açan yazarlardır.
kalitesiz, hiç kimsenin işine yaramayan entryler giren yazarlardır.
o kızın buyu, şu kızın şuyu diye her kesimden kızı orospu ilan eden yazarlardır.
siyaseti abazalıkla karıştırıp ortaya saçma başlıklar yazan yazarlardır. örnek atatürkçü kızın fordlamasına bişi dememesi.

ve daha buna benzer birçok yazar.

modlara gelince nasıl bir mantıkdır bu formata uygun her boku kabul etmek zorunda mısınız.

iyi ozaman al formata uygun entry sana.

başlık: patlıcan
entry: bilmemneci kızın bilmem neresine sokunca zevk aldığı meyve.

formata uygun mu evet. tanım var. örnekle pekiştirme var. bilgi içeriyor. ne güzelmiş lan uludağ sözlüğün yeni gidişatı.

istenmeyen mod: tanım olan, örnek olan, tanım devamı olan, formata uygun olan bu başlığı mantıklı bir sebep bulmadan sildiği halde, sol framedeki sapıklık katsayı uçmuş olan başlığı silmeyen mod.

örnek başlık: sevgilisinin regl kanını içen erkek

edit: beğenmiyorsan git diyenlere (bkz: #10252442)
neresi iğrenç diyenlere (bkz: #10252283)
her haltı formata uygun değil diye silen ama bu tür saçma başlıklara ses çıkarmayan moderasyonun eseri olan yazar tipidir.
birileri tek yazı ile çaylak olurken format dışında ki bir çok yazı ile sol frame çoşturan yazarların hala varlığını devam ettirmesidir.
nasıl olsa müdahale edilmiyor diye açılan başı boş, anlamsız başlık ve entry'lerin yazarıdır.
misal: (bkz: ekşi de yazar olunca penisin büyümesi)
(bkz: kargaburunlu geyik) böyle bir yazar var. harbiden çok terbiyesiz. böyle giriler girip beni deli ediyo. istenmeyen yazar nasıl olur? işte böyle.
not= iki eksi var demekki doğru bir önerme.
(bkz: troll).
doc dr c sinan sagiroglu ve türevleri.
her şeyi eleştirip sözlükte geçirdiği zamandan keyif almadığı gibi, diğer yazarların da keyfini zehir eden şahıstır.
patlıcan meyve mi lan diye indirecektim yazarına.
araştırayım bari göt olmayım şimdi dedim.
meyveymiş.
saygı duydum.
"yazmakla" uğraşmayıp tespit sıçmakla vakit kaybeden yazar tipidir. anladın sen onu.
sözlüğü facebook sanıp durum günceller gibi entry giren yazarlar.
yine burayı facebook sanıp sürekli resim ve video paylaşılacağını sanan yazarlar.
sözlüğün facebook olmadığını anlayınca
-ay çokkk sıkıldım yeaaaa.
diyen yazar tipleri.
bel altı başlıklar açanlar, faşistler, yobazlar.
islamcı yazar tipidir.

milliyetçi/ırkçı/kavmiyetçi değil, vahdetçi olduğundan milliyetçilerin/faşistlerin hiçbiri istemez.

yeryüzünde hüküm koyma yetkisinin sadece Allah'ta olduğunu bilerek, Allah'ın hükmünün yerine herhangi bir hüküm koyduğunu iddia eden hiçbir düzeni, sistemi, dünya görüşünü, ideolojiyi, dini kabul etmediğinden; komünistler, sosyalistler, laikler, kemalistler, faşistler istemez.

israil'e, abd'ye şeytan gözüyle bakıp, onlara karşı savaştığından ve kuranı risaleden üstte kabul ettiğinden, fetullah hoca cemaati bunları istemez.

islami toplumun parti metodu ile olamayacağını, zaten bu ülkede islam partisi kurmanın yasak olduğunu, parti kurmanın ilkelerden taviz vermek olduğunu bilerek akpliler tarafından istenmezler.

dinin mezhepten üstte olduğunu, ana ilkelerle, kuran ve sünnetle çelişmemek kaydıyla mezhebi ayrılıkların önemsiz olduğunu düşündüğünden mezhepçiler tarafından istenmezler.

kürt meselesinin islam ortak paydasıyla çözüme kavuşacağını düşündüğünden pkk'lılar istemezler.

bu evrenin bir yaratıcısı olduğuna inandığı ve iman ettiği için ateistler istemezler.

en önemsizi de moderasyon tarafından istenmezler.

ancak o, bu, şu tarafından istenmeyi beklemez. çünkü o Allah'ı istemektedir.
Tüm faşistler yobazlar pkklılar gitsin sizde burada evcilik oynarsınız dedirten başlık.
(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)
ne olursan ol ama anlamadan dinlemeden eksileme dediğim yazar tipidir.
(bkz: sözlük yazarlarının büyük bir kısmının mal olması/#14111634)
sürekli küfür eden, argo konuşan, cinsellikten başka hiç birşeyden anlamayan iğrenç tipler.
kendisini troll sanıp, istediğimi yazarım diyen tipler, bunlar "eksi yemekten korkmuyorum" mesajı verirler. hani troll ya. hani hiçbir şeyi iplemiyor ya.

bakın kardeşlerim troll olmak kolay bir şey değildir. troll olmak biraz zeka gerektirir. biraz ilim irfan gerektirir. siz "5 vakit namaz kılan kadının azgın olması" diye bir başlık açınca troll değil pesemenk oluyorsunuz. aradaki ince fark çok önemli. ilk önce saygılı olmayı öğreneceksiniz. yazınızda mizahi unsurlara yer vereceksiniz, seviyesiz ve aşağılık cümlelere değil. troll dediğin adamın hayalgücü geniş olur, olaya bakış açısı bizlerden çok daha farklı olur ve en büyük özelliği de, kendine göre bir üslubu olur. troll'ü troll yapan üslubudur. mesela; hbbia. mesela pembe tolga. anladın mı yavrum?

trollük peşinde koşup milletin karısına kızına dinine inancına fikirlerine laf atmakla troll olunmaz.

ayrıca; size troll diyen tipleri de sevmiyorum. götlerini kaldırıyorlar troll olmayı beceremeyenlerin.