bugün

an itibariyle saçmalamıştır. 1 saattir sözlükteyimdir. fakat sözlük bana 2 saattir sözlüktesin demektedir.
bozuk olması muhtemel saattir.bazen saate bakıldığında 5 saati falan gösterir ama internet kafeden kalkılınca 3 saatlik ücret ödenir.
pili bitmiş saattir.
60 dakikadan sonra 2 saat 1 dakikaya geçen zaman yolculuğu yapmamızı sağlayan güzide saatimiz.
yakında trt saati gibi yazarların saatlerini sözlüğe göre ayarlayacağı bir kriter olacağını düşündüğüm hede...
günün son entrysini girmeyi hedefleyen veya günün ilk entrysini hedefleyen uuserın ters köşe olmasına neden olan saattir. üzülmemelidir. yarın yeni bir gündür. bu arada saat 00 28 dir.
kafasına göre takılan yegane bir saat çeşididir.
pek önemsenmemesi gereken saattir. o kendine göre bi süre gösterir. *
takriben 8 dakika ilerde olan saattir.bir ayar cekilmesini umuyoruz.
benim bilgisayarımdan 10 dakika ileride olan saat..ne oldu dedim başlıklara bir anda..*
gittikçe daha da ileri olan saat. korkarım birkaç ay sonra 1 saat kadar ileri olacaktır. önlem alınsın yılbaşından önce ki herkes aynı anda entry girsin öyle girelim yeni yıla. **
sürekli olarak 2,5 meridyen sağa çekiyor bu aygıt. ne ulan ser mi var orada??
tarihi, 12 dakika önceden, 14 aralık yaptınız ya.. ben size hiç bir şey söylemiyorum..
ben hala 13 aralıktayım mutluyum huzurluyum.. acelem yok...eski başlıklara hayat vermek istiyorum, biri bu duruma el atsın dedirten saat * * *
12 dakika ileri olduğunu yetkililere söylememiz gereken saattir efendim, dünün en dikkat çeken entrylerinden tutun da, geçen haftanın entrylerine kadar bütün istatistiklere etki etmektedir, geç oldu yatalım hissi uyandırmaktadır, ömrümüzden 12 dakika çalmaktadır sanki. hayır geri kalsa teknolojiden anlamıyoruz ayağına yatıp pili zayıf diyeceğiz ama ileri gidiyor bu meret, dual core işlemci mi var, bios pili yerine duracell mi taktı zall ne oldu anlamadım.
kesnlikle düzeltilmesi gereken saat.. eskiden bu sorunun olduğunu hatırlamıyorum.. nasıl bir tepkimeyle bu hali aldı acep.. umarım yakında düzelir..
gün geçtikçe bilgisayarımın saatiyle farkı açan saat.
itü sözlükte 994609 numaralı giriyi gördükten sonra sorunun linuxtan kaynaklandığını düşünmeme neden olmuştur. aynı sorunun itü sözlükte de olması ve her iki sözlüğün de farklı linux sunucularda olması nedeniyle linux sunucuların zamanı güncelledikleri ana sunucudan kaynaklı bir sorunun olabileceği düşüncesi kafamda oluşmuştur. örneğin windows işletim sistemleri time.windows.com dan saati güncelleştirirler, linux işletim sistemlerinin saati güncelleştirdikleri yerin hatası da olabilir, avrupa birliği'nin üzerimize oynadığı bir oyun da olabilir, kafam karıştı netekim. demek ki açık kaynak kod da bir yere kadar, herkese açarsan kodu böyle oluyor.
(bkz: dünyanın en yüzeysel adamının açık kaynak kod yorumu)
sanırım an itibariyle ayar çekilen.
an itibariyle ayar çekilmiş saat. 10 dakikalığına son girilen entryler sol frame'in en üstünde çıkmayabilir.
ayar çekilmesine rağmen sürekli ileri giden saattir. bilgisayarımın saati an itibariyle 23:58 göstermektedir.
bu saat serverip sır vermemektedir.
yine ileri gitmiş, 5 dakika ileri hale gelmiş saattir.

edit: devlet buna el koysun.
her şeye ayar verilen sözlükte bir türlü ayar verilemeyen tek şey.
(bkz: su saati)