bugün

sozluge bır an once bır reklam kampanyası yapılması gerektıgını belırten entry dır
sözlüğü tanıtmak için * ne yapılması gerektıgı konusunda fikir paylasımı yapılabılecek entry dır..
msn messenger'da nickinizin yanına yazarak destek verebileceğiniz kampanya.olmadı katıldığınız çeşitli forumlarda,arkadaş çevrenizde tanıtabilirsiniz.ama kesinlikle reklama ihtiyaç olduğu aşikar.
(#105757)
(bkz: ben senin reklam alabilme ihtimalini sevdim)
an itibariyle reklam alma ihtimalimizin olmadığı aşikardır. bugün reklam verecek firmaların çoğu hatta hepsi, google sıralamasına bakıyor.. biz de şu anda google da, uludağ diye aratınca bile gözükmediğimize göre. (bkz: çok çalışmam lazım anne çok)
(bkz: benim gibisini google da arasan bulamazsın)
alınırsa yazılışını merak edeceğim sözlük.* * *
eksisozluk misali sayfanın reklam verenin renklerine burunmesi,tam sayfa reklamla donanması halidir.sitenin rating i arttıkça olasıdır.hos olur.henüz siftah yapılmışmıdır,bilinmez.
3-5 fırın daha ekmek yememizi gerektirecek girisim.
biraz serserice ama bindiğiniz otobüsün arka taraflardaki koltuğun arkasına yazılan `http://www.uludagsozluk.com` yazısı sözlüğün reklamı için iyi bir kampanyadır.
(#509732)*
(#540752)* * * *
(bkz: sözlük reklamlarının bize kattıkları)
hava veriyor.
uludag sozlug un populer kültür içinde üst sıralara yerleşmesini amaclayan kampanya zannedersem.. (bkz: ne gerek var) (bkz: biz böyle iyiydik)
(bkz: uludag sozluk un google dan reklam almasi)
herkes msn iletisinin bir köşesine uludagsozluk.com yazarsa , buyuk kitlelere ulaşacağımızı dusunmekteyim , bu yöntem ile siteye girenlerin sayısında büyük artış olacaktır. Bizim patron da , reklam verecek dayıya giderek "Hacı abi görüyormusun bak siteye günde bilmem kaç bin kişi giriyor , boru değil" diyerek reklamı kapacaktır. Hem sözlük tanınacak , hemde daha çok " sözlük bana karı bul allahsız " deme hakkına sahip olacağızdır... *
biz bu işi yaparız yılmıyoruz yazıyoruz ohalde varız sitemizde var olsun dusuncesinde olan arkadaslarımın baslattıgı kampanya.
uludag sozluk t shirt bastırsın fikrini destekleyen kampanya.
uludag sozluk girişimci grubu oluşturulsun.
(bkz: uludag sozluk un reklamda sinek avlaması)
bir zamanların masum isteği ...