bugün

bazen demode-rasyona uğradığını düşündüğüm denetleyicilerdir.
bunlarda gram akıl varsa şu an online olan 300 kişi gelsin silksin beni. gıkımı çıkarırsam orospu çocuğuyum.

bir moderasyondur.
uludağ sözlüğün ana okuluna dönmesine neden olmuş yönetimdir.

illa her zaman açık olacak şu yazar alımı.
muhteşem bir moderasyon. böyle bal gibin, reçel gibin bişey.
Saçma sapan başlık açanları görmezden gelip, adam gibi yazanları çaylak yapan bir takım insanlardır.
günün memesi başlığındaki meme fotoğraflarını ''tanım değil'' gerekçesiyle silen oluşum.

Allah'ım sen sabır ver ya..
arada bir bir derdim var tarafından dürttüğümüz moderasyondur..

birde her konuda mükemmel türkçeleri ile beni benden almaktadırlar.. sayın yazar aşağa sayın yazar yukarı..

yancuğuna koyayım sayın yazarın be..
bugün bir kez daha ne kadar tırışkadan iş yaptıklarını göstermişlerdir. "içe girmek"ten, "ılık ılık akıtmaktan" bahsederek bir etnik grubun hanımlarına karşı aleni nefret söylemi kullanan entrylere dokunmamaktadırlar. demek ki bu tarz entryleri "normal", "formata uygun" saymaktadırlar. allah selamet versin.
ya iyice saldılar, ya birileri gözlerini korkuttu, ya da özel iltimaslı yazarları var. adam bir entry giriyor, siliyorlar; sonra aynen bir daha giriyor silmiyorlar. bu ne perhiiiz, bu ne lahana turşusu...
eleştirilecek moderasyondur.

görsel

açıklamaya nereye domalacağımı da yazsa da zorluk çekmesem moderasyonu.

1) akp ne zaman iktidardan düşer
20 25 gibi düşer.

entry sözlük formati'na aykırı.

bak bak. formata aykırıymış anasını satayım. kuzey kore formatıyla yönetiliyoruz. uzantısını kullandığınız o ekşi sözlük'te takılın biraz o zaman. 20 25 gibi düşer ironisini anlamayan, sümeyye erdoğan ile ilişiğini kuramayan kendinde arasın arkadasım sucu. ben kabul etmiyorum.

2)şehit yakını olmanın verdiği avantaj

bir şehit yakını olarak içimi döktüm ulan pişman da değilim. ama başlığın orada durması içimi sıkıyor. sikerim formatını da sözlüğünü de diyorum.

3 ) penis

görsel

nasıl alakası yoksa başlıkla gelsin biri açıklasın bana. adam bildiğin yarak betimlemiş oraya sıfatını siktiğim.

4 ) sırrı sikik

bak bak başlık silinmiş. bu sözlükte manevi değerlerden iki harf büküp başlık sıçılıyor da şu orospu çocugu bebek tecavüzcüsünün başlığı siliniveriyor. başlık bana ait değildi ama içime oturdu.

5 ) 3 haziran 2014 saat 14 de intihar etmek

tanım var orada sıfatına sümkürdüğüm. tanım tanım şu götünüzü yırttığınız. başlığın sözlük içindeki durumuyla alakalı değilmiş. ben orada komünist manifesto'dan kesitler paylastım zaten intiharla alakası yok.

not: satlık toyota var.
"girdikçe hissedersiniz girdikçe hissedersiniz. sonunda ılık ılık boşalırsınız. " ifadesini kadınlara yönelik bir hakaret değil , gayet normal kabul eden ve silmeyen bir tür moderasyondur. allah selamet versin.

(bkz: kadın düşmanlığı)
Böyle bir panele sahip olan grup;

görsel
görevleri sözlükte milletin namusuna dil uzatan Ahlak yoksunu insanları görüp görmemezlikten gelmek midir merak ediyorum.

yok yani mideleri bulanmıyor mu bu ahlaksızlıktan bir nebze olsun. bu tür artıkları sözlükte barındırıyorlar.
görsel
görsel
Töbe bismillah modlardir.
kuki napiyon kenks çok ayıp... Melis hala istemiyo beni.
(bkz: sözlüğüne sahip çık trolleri temizle etkinliği)'ne davet edilen moderasyon.
bu aralar işsizler sanırım. entry silmekle meşguller. hobi heralde.
gereksiz insanlar.
görsel .
bilgili, kültürlü, karizmatik ve çalışkan kişilerden oluşan, işlerini layıkıyla yapan, yazarlara karşı en ufak kin ve nefret duygusu beslemeyen, hz ömer tarzı adalet anlayışlarıyla sözlük yazarlarına parmak ısırtan. bdv de yapılan şikayetleri en kısa zamanda çözüme kavuşturan, adeta bir bebek gibi üyeleriyle ilgilenen, onları yazmaya teşvik etmek için trollere göz yumdurmayan, sizi rahatsız eden her kimse çekinmeden bize nickini söyleyin sayın yazar diye her daim yanımızda olan, şevkatli cancan ve bir o kadar da duyarlı olan, ırkçılık veya dini değerlere karşı yapılan saygısızlığı şiddetle tasvip etmeyen, gerekli yaptırımı anında o büyük adeletleri ile uygulayan, hatta tüm bu satırları okuyan modlar varsa bile o asil duruşlarından ve mütevazi kişiliğinden asla taviz vermeyen. gülmeyen, ciddi ciddi hislenen ve ''işte kuki yazı budur be oğlum, böyle ol canımızı ye '' diye mausu sıkıca saran, gözyaşlarını klavyeye akıtan, vicdanı iyi ruhu temiz olan, bir ana gibi , bir baba, bir kardeş.. mihehehe dayanamadım daha yazamıcam amk.

lan moderatesyön,

aga itiraf et sen bile okurken ha siktir çektin.

bokum gibisiniz afedersiniz lan. valla bak. eğitilmeniz şart.
Keyfi moderasyondur. Bir derdim var yazışmalarını paylaşabiliyor muyuz merak edilendir.
yine gerekeni yapmıştır.

teşekkür ederiz.
üçüncü sınıf yazarları barındıran oluşum..

(#23377272) (#23417603) (#23445548) (#23467445) (#23473138) (#23543956) (#23590280)
(#23626813) (#23775899) (#23775899) (#24040460) (#24049549) (#24102741) (#24106304)
(bkz: erkeğin aşık olduğu kızla sabahlaması)

bu başlıkta yazdığım yazıların birkaç tanesini silen moderasyon.
hiç üşenmem tanım içermeyen ne kadar niteliksiz ve forum/chat tarzı entry varsa, ne kadar inci sözlük üslubunda yazı varsa hepsini gammazlarım. neyle uğraşacağınızı şaşırırsınız.

dzt: burada kimseyi tehdit ettiğim yok. sözlükte binlerce forum/chat tarzı entry varken, birinci ağızdan anlatılan hikayenin entrylerini "forum/chat tarzı entry" - "sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif" gibi argumanlarla silmek de neyin nesi?

ben orada hikaye yazıyorum. bu sözlükte bin tane hikaye anlatıldı, çıkarttırmayın bana onları şimdi. sererim hepsini buraya.

ayrıca beni moderasyona şikayet eden yazarın şimdiden 20 tane forum/chat tarzı entrysini buldum, herkes önce kendini değiştirsin.

yaptıkları hatayı düzelttikleri için teşekkür ederim.
bazı vaşakçalar tarafından teşekkür edilirken, bazı kendini bilmezler tarafından tehdit edilip eleştirilen moderasyondur. mod olmak zor iştir, en önemlisi insanda biraz bilgi birikimi ve yetenek de olmalıdır. allah bi alttan bi üstten delmiş tutmuş koy vermiş tarzı insanlara göre değildir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar