bugün

Genel olarak bakıldığında pek yüksek olmayan seviyedir. Buraya sadece gırgır şamataya gelmiş bir yığın var. Ergenlik dönemini burada geçiren gençler var onları ve diğer yığını biraz daha ciddiyete ve kaliteye davet ediyorum. Sözlermin yanlış anlaşılmasını da istemem kimseye hakaret kastıyla yazmıyorum. Ben sadece sözlüğe girdiğimde biraz daha mantıklı, kaliteli başlıklar ve entryler görmek istiyorum. Vesselam.
su çıkacak seviyededir.
Açılan başlıkların yüzde 90 ından da anlaşılacağı üzere çok da yüksek olmayan seviyedir. öyle böyle kültürlü olmayan yazarlar da var elbette, fakat ciddi anlamda işi gücü cinsellik, boş muhabbet ve karı kız olan sevgili kardeşlerimiz bu seviyenin düşük olmasında son derece etkilidirler.
Biraz daha aklı başındalıkla yükseltebileceğimiz seviyedir aynı zamanda.
iki hafta önce olan bir kıvılcımla sözlük seviyesinin birden düștüğüne inanıyorum. Karșı cins muhabbetlerinin bu ortamda hakiki yazarlar tarafından ciddiye alınmadığı da ortada. Bir an önce kendimize geliriz diyelim.
Süper seviyedir.
Sayesinde fular koleksiyonum oldu.
şikayet etmektense bilgi entryleri ve dolu başlıklar üretilerek arttırılabilecek seviyedir. işte hep böyle yapıyorsunuz. şikayet eden çok çözüm üreten yok. biraz da şikayet etmek yerine çözüm arayışına girin.
yükseltmemiz gereken seviyedir.

(bkz: gereksizler çıksın kasıyor)
Genellikle yeni yazarların isyan ettiği başlık. Ben sizin gibiyken kral lear'dan girip ilahi komedya'dan çıkardım.

Yükseltin o zaman. Ben bildiğim herşeyi ilk 2 bin entiride girdim. Bilgininde bi sınırı var dimi efenim.
Bazı sözlük yazarlarının bir zamanların uğraştığı fakat yorulup vazgeçtiği de bir uğraş gibi gözüküyor ben onlara da kendi seviyemizi koruduğumuz müddetçe sözlüğün kalitesinin artacağını söylemek istiyorum. Bir de bu kadar konuştun sen ne yapıyorsun diyenlere bunun için gayret göstereceğimizi söyleyeyim.
Herkesin belki haftada belki iki haftada kaliteli başlık açarak ya da sadece açılan kaliteli mantıklı başlıklara entryler girerek yükseltilebileceğini düşündüğüm seviyedir. Ben böyle yapmaya çalışıyorum.
yerlerdedir.

(bkz: artiz ne arar la bazarda)
Kültür ne?
ben 3 diye biliyorum. doğru değil mi?
Ya susayım susayım diyorum olmuyor. Bu amına kodumun sözlüğünde bundan 5 sene öncede aynı başlıklar aynı muhabbetler dönüyordu. Önceden atomu parçalamıyorduk, şimdide parçalamıyoruz. Lütfen.
Ani şekilde düşmüştür.

Protest instela'ya gidince Bir gecede cahil kaldık.
maalesef yerlerdedir.
güncel Önemli Başlıklar