bugün

Essy ile kavga edenle ben de ederim. Ama şu an etmeyelim olur mu hiç kavga edesim yok çünkü. işim gücüm var. Please try again later.
Essy çıkar amcaoğullarını üstünden ne dediğin anlaşılmıyor.

Sweet kezosu sen de git atakumda oyna.
Düzgün konuş lan, haddini bil önce. Kendine dev aynasından değil boy aynasından bak önce, içi boş egonu balon gibi pıs diye söndürürüm.
Tamam hilal bıyıklı essy başlayalım o zaman..
essy ağzını yırtarım senin, iki dk bir dur zaten ortalık karışık. hala elimizde çözülmeyi bekleyen bir sürü dosya var.
Sözlük yeterince gergin ve ben de feci sıkkınım. Ağız tadıyla kavga etsem, cazgırlık yapsam, hakaret etmeden geniş kelime dağarcığımla hepinizi tek tek zekamla gömsem hiçbir derdim tasam kalmayacak...
Kavga etmek isteyen kezolar saldırsın bana ama orantısız güç kullanabilirim baştan söyleyim taş atana kaya atarım.
güreşmek isteyenlere partner olabilirim.
Ben kadınlara vurmam üzgünüm.
Sözlük cennet mahallesi gibi.
Saç saça bir kavga çıkıyor, sonra biri meme atıyor kavga bitip göbek atmaca başlıyor.

Ve bir de ayrıca, gerçek hayatta kavgadan gürültüden sıkılmadınız mı kuzum?
Valla çok ihtiyacım var ya. itina ile danışıklı dövüş yapabiliriz ama yeter ki kavga edelim.

Sıkıldım şu yetkili olduğum günden beri büründüğüm hanım hanımcık tavırlarımdan. Oysa ki ben kaos istiyorum, kavga istiyorum, hunharca linç yemek istiyorum, ağız tadıyla cazgırlık yapmak istiyorum!!!!
Fakat şu yetkili sıfatının doğrultusunda otokontrol uygulamak zorundayım. Ahh, geçmiş kavga dolu güzel günler işte. Neyse Siz edin bari, ben de hasetle ve hasretle, biraz da içim giderek size bakayım.
Uludağ sözlük yazarları için kimsenin başına iş açmak isteyeceğini sanmıyorum.
sözlük yazarlarına katkı sağlayacak bir veritabanıdır.

burada olası bir mevzu, çatışma için ilanla buddy arıyoruz. kim yumruk atar, kim emanet çeker yazacak, başımız sıkıştığında birbirimizi bulacağız. lokasyona da önem verin tabi.