ekşi sözlüğün savaşı kazandığı savaştır ekşi sözlük 130 fedaisiyle sözlüüğe girip sözlüğün sol frameini kalesini fethetmiştir hepimize hayırlı uurlu ola analar saola vatan saola herkez saola klavye bozula
an itibariyle 145-0 devam eden mactir.
Bu savaş mavaş değildir.Bu ekşi sözlüğün bitişini,uludağ sözlüğün yükselişini gösteren bir alamettir.Yeni nesilden Allah razı olsun ekşi sözlüğü dipe soktular ;klonları içinde reklam yaptılar.Sonuç uludağ sözlük bir taşla iki kuş vurdu;ekşisözlükte vurulduğu daldan yere çakıldı.Zaten eskiden kartallar gibi yüksekten uçarken şimdilerde ancak daldan dala konuyorlardı.
Benim bu savaş denilen hadise ile ilgili tahminim ekşideki kendini hacker zanneten tiplerin uludağ sözlüğü hacklemek istedikleridir.E bunu da yaparlarsa uludağ sözlüğün ne kadar mühim bir sözlük olduğu ekşininde serçelikten sürüngenliğe geçeçeği kesinleşir.
ekşinin poşete alındığı savaştır. ekşi kaos durumunda suserler de bir moral çöküşü var. ekşinin düşüsü yakındır
(bkz: eski sozlukten gelip bizim sozlugu basmak var mi)
hangisi kazanırsa kazansın kaybeden biz olacağız...
ne dedim lan ben?
aha güzel dedim valla
ama atarlar beni şimdi
yok lan belki de atmazlar
evet cevat abi...
private sözlüğün kazanması muhtemeldir
ekşiciler ve privateçiler buradaki rahat ortamı görüp tekrar eski mekanlarındaki monotonluğa dönünce içlerini mağrur bir sıkıntı kaplamış, hep uludağ sözlükte mi yazsak falan gibi ikilemlere düşmüşlerdir. bu arada onlar sayesinde bizim gibi olayla alakasız tiplemelerin bir vesileyle uludağ'dan haberdar olmalarını sağlamışlardır. ortalık bir günlüğüne toz duman olsa da böyle reklamı istese de yapamazdı burası..
neye niyet neye kısmet işte??
galibi şimdiden belli olan savaştır.hatta savaş bile denemez nitekim ekşi savaşacak kadar kaale almaz uludagı.kişi kendini bilmeli önce.
ekşinin teslim bayrağın çektiği savaştır
ek$i sözlüğün gülmekten sava$amadığı sava$tır..
(bkz: anne ben sözlükten korkuyorum)
(bkz: yatin uyuyun siz artik uykunuz gelmis)
şu günlerde olması durumunda ağır bir bozguna uğradığımız, ağzımızın burnumuzun kırıldığı, şehitler ve gaziler verdiğimiz savaş olurdu herhalde. ama ilerleyen zamanda yapılırsa bu netice terse dönebilir.
hiç girmememiz gereken savaştır belki de.çünkü an itibariyle ekşide 51 kayıtlı üye online iken bizde 6 üye onlinedir.ayrıca ve ehemmiyetle bakınız:
(bkz: 6 yazarla sozluk donmez kardes)
bittiği düşünülen fakat soğuk savaş şekline bürünen savaştır. hepimizin uyanık olması gerekir dedirten savaştır.

sanmayın ki her şey bitti ve ortalık duruldu. ekşi sözlük yönetiminin özel olarak seçilip, eğittiği başlarının impact olduğunu düşündüğüm ajan nitelikli yazalar zaman zaman sözlüğümüze sızmaktadırlar. ve düzenli olarak üst mercilerine rapor sunmaktadırlar.

o yüzden ayağımızı sağlam basalım. mekanı boş bırakmayalım. boş bırakınca dalıyor herifçioğlular. gözüme uyku girmiyor bu yüzden walla.
light side nere?...dark side nere?...diye taraflarını merak ettiğim savaş
ancak eksi sozluk 15 günlükken kıyaslama yapacagımız ve onda da uludağ sözlük ün açık ara önde olacagı savaş.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)*
(bkz: uludag sozluk in eksi sozluk out)
taksim meydanında gerçekleşmesi beklenen savaş. zirveler genelde orada yapılıyor çünkü.
hazır her tarafta savaş tamtamları çalarken aradan çıkması gerekendir.

uludağ'dan iki gün üst üste yapılan iki adet salvo ile başlamıştır bile.

önce zall sokup çıkardı;
http://www.uludagsozluk.com/e/28571633/

sonra serkan inci tivitledi;
görsel

var bakalım bir şeyler ama hayırlısı.
(bkz: metro vs ankaray)
ekşi sözlük halkların partisi, uludağ sözlük milliyetçi selamet partisi,
ekşi ahmet necdet sezer, uludağ mehmet metiner,
ekşi doğal maden suyu, uludağ imamın abdest suyu,
ekşi dostla rakı sofrası, uludağ kahvehanede iddaa muhabbetidir.

geçin abicim, başlıklar araklama, yazarlar troll, hakaret gırla gidiyor burada. ne twitter ne facebook ne de başka bir sosyal mecra, hiçbirisi ekşi kadar gündem yaratmıyor, hiçbirinde yazılan, paylaşılanlar oradakiler kadar değerli değil.