bugün

Trabzondan alırım bir dal.

fakiriz , para yok çekirdek alır kampüste çıtlatırız.
gemlik'ten katılabileceğim platform. aşıklar tepesine çıkar bir iki bira yaparız, sonrasında kumla sahiline iner yine bir iki bira... daha sonra aytepe'de bir iki bira daha. daha sonrası yok .mına koiiim film kopar herhalde...

not: araç var, ev var, para da var daha ne olsun lan...
(bkz: böbrek avi)
izmir buca, konak, kordon bayilikleri olarak yardımcı olunabilir. Kendim bucada oturuyorum
bu işler (bkz: bodo) da daha iyi gidiyor gençler, gömlek diken terziden pantolon beklemek.
Çok ezikçe lan..

Ama ben de dahil dahil olacağım çok asosyal oldum.

Van here.
yaz yaz kocaeliye benide yaz.
yaz yaz kocaeliye benide yaz.
çanakkale / biga arası yolu düşene 5ten önce çay, 5 ten sonra bira ısmarlarım 1-2.
ankara. right here right now. araba var.
Ankara da olan sosyal ama sapık olmayan kankalara benide yazın en üste yazın.
ankara yazıverin.
istanbul bayrampaşa

kadın varsa alırım bir dal.
Ankara ama beni yazmayin. Bobrek benim damar benim.
Abazan.avi
Bursa, 18, erkek. Bira içebilir müzikten ve zart zurt konuların çoğundan bahsedip gülebilir, böbrekleri biraz yağlı muhtemelen.
Çarşamba nevizade'de glatasaray dortmund maçını izlemek isteyen o civarlarda beni bulabilir.
Yer:istanbul
semt:bağcılar
okul:istanbul aydın üniversitesi
aranan:bayan,erkek
kriterler:abazan ve nefes alan her dişiye hallenen erkek ve erkek görünce kendinden geçen bayanlar uzak dursun.

Tanım:sosyalleşme açısından önemli bir platformdur.
Ne hikmetse o istenen arkadaşın cinsiyeti hep bayan ve ev araba varlıgı da belirtilmiş.

edit : Bazıları deşifre etmekten de çekinmemiş ne oldugunu...
Yer:istanbul
Semt:beyoğlu beer house
Aranan:bayan
Tanım:sosyalleştiren platformdur.
yer:istanbul
semt:kadıköy
arabam yok,öğrenciyim,kadın-erkek farketmez fakat erkekse abazan olmayacak, şu hatun beni mi kesiyo lan falan demeyecek yoksa belgrad ormanlarına gömerim çünkü o hatun beni kesiyo laan!
bol su tüketen, az tuz kullanan sağlıklı böbr... öhm arkadaş aranıyor.
Bu gece için bahsediyorum istanbul dan olan yaka farketmez istediği her mekana her yere istediği her şartlar altında gidebileceğim bi can yoldaşı (bkz: yoldaş) arıyorum.
inanmayın.

Mezardan yazıyorum.
yer : istanbul
semt: kadıköy
aranan: travesti
akşam takılırız falan araba da var
güncel Önemli Başlıklar