bugün

sözlükte; hiç cinsel deneyim yaşamamış olup, cinsel açlığı tavan yapmış erkeler bulunduğu göz önüne alındığında, açılması gerekli olan bir platformdur.
erkekler bu kulüpte neden hala bakir kaldıkları, utanıp çekinmeden paylaşabilir.
(bkz: buraya entry girmeyeyim yaşadım sansınlar)
kime göre bakir, neye göre bakir diye düşündürür.
tam tamına 8945 gündür dünyadayım. bu zaman zarfı içinde gelişimim çok ilginç oldu. bir anda ellerim, kulaklarım kocaman oldu.

organlarımda çok büyüdü. önünü alamadık. çok fazla şansım olsa da cinsel münasebete girmeye değer bir dişi bulamadım sözlük.

pişman mıyım? yaneee değilim aslında. bugüne kadar yaşamadık, bundan sonra olmasa da olur. çok şükür artık mastürbasyon yaptıktan sonra sivilceler de çıkmıyor. kendi küçük dünyamda mutluyum.

bir gün olur mu?

olmaz mı olabiliiirrrr.
üyeleri uludağ sözlük topluca sevişiyoruz zirvesine katılmalıdır.
kendini ifşa ederek htun bulmayı bekleyen erkeklerin toplandığı kulüptür.

buraya yazınca birinin acıyarak tanışalım mı demesi beklenmiştir. lakin olmayınca olmuyor. sonra vay efendim neden hiç cinsle ilişkiye girmedin? e biz adım atıyoruz sizden de bir adım bekliyoruz. biz direkt sizin üzerine atlayınca abaza oluyoruz ki bu hiç tarzım değildir.
genelde ergenler bu kulüpte yer alır.
Yazin beni de.
bende kaydolcam nüfus kağıdı falan gerekiyomu.
Genelde daha ergen olan sözlük yazarlarimizdir.
Evet nereyi imzalıyorduk?
(bkz: sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması).
ben neden bu zamana kadar bakir kaldığımı 8. sınıfta bana çıkma teklifi eden kızı reddetmeme bağlıyorum o kız büyük bi ihtimal kısmetlerimi felan kapatıt şerefsiz kız bide üstüne üstlük lisede birine platonik aşık olmuştum hunharca.
neden böylemi kaldım çünkü:
fazla insanlarla iletişime geçmiyorum.
herhalde şu zamana kadar çıkarlarım örtüşmediği insanlarla konuşmuyodum.
arkadaşım "bak şu kız sana bakıyo dediğinde bile" ben "ee olum baksında nasıl konuşcam ki ben bunla ne dicem ?" "nasıl olcak ki ?" diye sorular sorup olan kızlarıda kaçırmışımdır.
yaşım gelmiş 18e madem bu zamana kadar bakir kalmışım eee abi evlenene kadar böyle kalıyımde bi boka yarasın en azından ben bakire bi bayan bekliyosam bakir bi erkekle evlenmiş olur durum eşitlenir.
he durumumdan memnun değilim böyle bişey de var azıcık pratikle her şey istediğim gibi olabilir azcık cesaret, azcık pratik, azcık şeker, azcık tuz, çok şey lazım ya.
lanet olsun bakirim...
yaz dostum.
20 yaşında üzerindeyse buna üye olan erkek öldürsün kendini.
halk arasında hiç milli olmamış erkekler olarak da bilinen arkadaşlardan oluşan kulüptür.
katılmak istediğim kulüp. zaten ben bakir değilim diyenlerin %90'ı yalan söylüyordur...