bugün

masa başı kemalistlerden oluşan koruma ve kollama timidir. bir entrysinde atasını savunur toz kondurmaz. diğer entysinde amlı götlü başlık açar. sonra da çıkar atatürk'ün askeri olur.
gerek olmayan timdir, halihazırda atatürk ü koruma ve kollama kanunu vardır zaten.

aman diyim herhangi bir hatasını, yanlışını, eksiğini gediğini diyeverirsiniz, adamın biri çıkar mahkemeye verir..
doğrusu vatanına,milletine ve ecdadına sahip çıkan yazarlar olması gereken önerme.
ak tim. atatürk'ü koruma timi.
Bu halede geldik. Savaslara katilan baskomutanimizi kendi milletimizden koruyacak hale geldik. Yaziklar olsun. Kimse beni solcu veya sagci sanmasin arkadasim. Ben sadece gecmisine sahip cikan bir vatandasim. Kimden koruyacagiz. Sagcilardanmi. Yazik. Solcular cok mu sahip cikiyorlar gecmise? Hayir. E o zaman. Neyin korumasi bu. Halki bilinclendirin korumaya gerek kalmayacak herkez sahiplenecektir. Sadece sizin degil o gecmis. Herkezin gecmisi. Gecmisteki buyuk insanlardan Ataturk sadece iclerinden bir tanesi .. Sadece onu korumak yarasirmi ? Tum gecmisi sahiplenin ve kendi insaninizi bilinclendirin sacma basliga luzum yoktur efendim.
kısaca şa-ik denır. şakirt-si.n manasındadır.
Din din diye ağlayıp ana avrat kufredenleri gördükten sonra ayakları opulesi teamdir.