bugün

Güncellemesi beklenendir.
o değil de şimdi ben burda oylama yapınca açık mı oylamis oluyorum.
genel itibariyle güzel bir uygulamadir.
baştan savma yapılmıştır.
Bir bilgisayar mühendisi olarak rezil bulduğum uygulamadır.Burdan yapanlar veya kodcu arkadaslar okuyorsa bir kaç bug soyleyım.
-Özel mesaj gonderdıkten sonra yaklasık 5-6 kez gerıtusuna basıp ancak oyle ana sayfaya gıdebılıyorsunuz
-Kendı detaylı kısısel ıstatıklerınızı gormenız neredeyse imkansız.
-ara ara kullanıcıyı atıp tekrardan şifre istiyor.
Çok ama çok muzdarip olduğum konudur. yazmak dışında pek bir şey yapamadığım, sığ ve iç karartıcı ortamı var açıkçası.
yüklememle silmem arasındaki süre 15 saniye olan uygulamadır. Mesajlardan ana sayfaya geri dönücem diye uğraşmaktan ana rahmine döndüm.
bkz: bırakırken eminmisiniz diye soruyor ya hani. işte ona bi yanıt veremiyorsunuz bu uygulama ile.
grupta bir yazılımcı yokmu dedirtendir.
çok kullanışsız kasan bir uygulamadır.
sakin ola ki indirmeyiniz, bir verimi kolaylığı yoktur.
geliştirecek bir sözlük yazarı aranmaktadır.
bok gibidir. evet. ayrıca gereksizdir.
Bugünde güncellenmemiş olan android uygulaması. Bari sözlükten hayrına birisi geliştirsin.
Baya baya kötü bir uygulama sözlükten atıyor sürekli.
indirileceğine browserdan girilmesi daha mantıklıdır. göze hitap etmeyen ender uygulamalardan. yapanı takdir ettim.
Zall'ın el atması gereken uygulama. Şifreye o piti piti yazsak bile giriyor.
maalesef ki maalesef diyorum. başka da sözüm yok.
Çok kasıyor bu sebepten internetten girmek zorunda kalıyoruz.
Uygulama demeye bin şahit isteyen uygulamamsı şey.
Bende sıçmış uygulama. Açılmıyor bayağıdır.
tırt bir uygulamadır.. sözlük sahibi bu işle ilgilen !
sabahtan beri açılmayan, bir çok fonksiyonu kullanılmayan patlamış uygulamadır. Bu kadar kişi mesai harcayıp saatlerini orda tüketiyorsa siz de bir zahmet zaman harcayıp şu uygulamayı düzeltin artık rica edicem.
entryler görünmüyor. Ayrıca uygulama sanki android değil java için üretilmiş gibi. Adam akıllı bir güncelleme alması gerek.
Sanırım albenisinin yükseltilmesi gereken uygulama. Diğer sözlük uygulamalarının yanında sönük kalma durumu var gibidir.
Akp döneminde yapılmış uygulamadır.
Kullanılamaz halde sürekli hata veriyor.
Android olduğu için entry göstermemesi normal uygulamadır. Ama iosta da aynı. Niye kimse emek vermiyor bu işe?
Zall Sözlükten bulduğu stajyer programcılara yaptırdi bunu.

Gariplerde ne yapsın java bilmiyolar bari delphi ile yazalım demişler sonra zal demiş asp ile yazın hemde x olandan biri de demiş o zaman c# ommazsa omaz.

Neyse efenim hulasa olarak böyle akraba evliliği bir şey çıkmış. Neyse ki zall infinity bilmiyor yoksa....
güncel Önemli Başlıklar