bugün

an itibari ile hangi başlığa tıklasam cereyan eden duurm. kuran'ı kerim'in arapçasını okuma bilen birileri yasin'i şerif'e başlasın da tezden can versin. yazıktır. azap çekmesin.

bu ne lan! bu nasıl bir server. aramızda para toplayalım bari. elimizde kalacak cağnım sözlük.
can sikan olaydir. lan aksam aksam can sikintisindan giriyoruz sözlüğe, bize bu yaptiğina bak zall!

mesaj at server parasini ben vercem.
(bkz: uludağ sözlük ün verimsiz işleyişi) *
zall'ın duruma el koymasını beklediğimiz durum.

becerebileceğimiz bir iş varsa bir ucundan tutarız.
(bkz: nereye gidiyor bu paralar)
(bkz: hani lan dört çekirdekli quad core server)
yapılan açıklamaya göre okyanus altındaki fiberoptik kablolardan kaynaklandığı düşünülüyormuş. **
herkes 1 ytl verse adamlarının devreye girip yeni server satın almak için harekete geçmelerinin zamanının geldiğini gösteren olaydır.

(bkz: bugün sözlük için ne yaptın)
(bkz: beyler pamuk eller cebe)
(bkz: zall ile konustum haberler iyi cocuklar)
teknik sorunlardan kaynaklanan kısımlar hallediliyor bir türlü de,açılan salak başlıklar ve altına girilen entrylerdir asıl kapanmayacak yara.

bu akşam da tutturmuşlar bir okyanus altı fiber siki gidiyor. bir tane başlık açmış işte birisi, la yazın altına işte! bu konuda her espirisi gelen başlık açarsa, sol frame hepten tutar siki ben diyeyim.

lan oğlum, bu sözlüğü çocuklarınız da okuyacak. onlara nasıl anlatacaksınız bu rezillikleri? saçma sapan başlıkları, bilgiyle alakası olmayan yazıları. geyik bile sayılmayacak başlık altı yazıları?

ey yazar milleti! titreyin ve kendinize gelin bir an önce. yoksa çocuklarınız bile taşak geçecek sizinle*.
(bkz: ekşimsi bir durum)
kablolardan okyanustan ziyade gündüz vakti samurlarının bu saatlerde halen sözlükte takıldıklarından mütevellit durumdur. halbuki saatlerde ileri geri yapılıyor ama...
artçi $oklar ile devam etmektedir.

bir ara alt'tan vurdu sandim ama yan'a salliyormu$.