bugün

uludağ sözlük ortaoyuncular'ı izliyor zirvesi**
zirvebox'taki yerini almış zirvedir.
iletişim için yasakani'yi muhattap alabileceğiniz zirvedir.

arkadaşlar zirve tarihi değişmiştir. tekrar okuyunuz derim ben ortam bölümünden.

---------------arkadaşlar zirve tarihini daha önce mart ayı olarak duyurmuştum.
gelen istekler sonucu özür dileyerek zirve tarihini 25 şubat olarak değiştirdik.
oyun saat 15.00'te başlayacaktır, saat 13.30'da galatasaray lisesi'nin tam karşısında bulunan "mon ami cafe"de buluşsak iyidir derim ben.
14.40 civarında da pasaj içinde salonun önünde bekleriz oyun saatine gelecekleri.
arkadaşlar bir tiyatro oyununa gittiğimizi, geç kalınmaması gerektiğini hatırlatmaya gerek olmadığını düşünüyoruz.
isteyen arkadaşlar oyundan sonrada katılabilirler veya oyundan önce bir çay içmeye gelebilirler.
biletleri balkondan 15 ytl'ya alacağız balkondan.
alt katta yer olduğu takdirde oraya geçeriz ki olur sanıyorum.
oyundan sonra ferhan şensoy'la konuşma imkanımız da olacaktır sanıyorum.

isteyenler her konuda bilgi almak için yasakani'ye özel mesaj yoluyla ulaşabilirler,
başlık altından sorarak bilgi alabilirler ve yahut da iletişim bölümünden sorabilirler soracaklarını.

evet,
herkesleri bekliyoruz...
-------------------

düzelti: zirvenin adından yanlış anlaşılmasın: izlemeyi düşündüğümüz oyun tek kişiliktir:
ferhan şensoy"
katılacağım zirvedir.
bekliyorum.
fername oyununu göreceğimiz zirvedir.
üstadın tüm tevazusuyla oyundan sonra bir beş dakika içinde salonu teşrif ettiği düşünülürse isteyenlerin üstadla sohbet etme şansı bulacağı zirve olacaktır.
büyük ihtimalle katılacağım zirvedir...
katılacağım ilk sözlük zirvesi olacak sanırım..
tarihi değişmiş olan zirvedir.
katılımcılardan özel mesaj yoluyla yahut da zirvebox'taki başlıkta bilgi vermelerini beklediğimiz zirvedir.
yolda yürürken kamyonun fireni patlayıp beni ezmez, kaldırımda dururken kafama saksı düşmez ise orada olacağım zirvedir.
benim de çok özür dileyerek katılamayacak olduğumu belirttiğim zirvedir.
organizatör katılmıyorsa ben hiç katılmam dediğim zirvedir.
(bkz: yalan olan zirveler)
ferhan şensoy olmasaydı daha çok talep olabilirdi. çünkü o adam çok sıkıcı. bilgili , yıllarını bu işe adamış olsa da sıkıcı.