bugün

bildiğin okurken eşofmanlı şevket sesiyle okudum aq.

kukla sen bu işi biliyorsun dostum.
erkeklerden daha cesurlar. her konuda.
aralarinda bi tanesi var ki o kendini biliyor.
Geri zekalı angutlar yüzüne sürekli bok atılan kizlardir. Hem kraliçe gibi davranırlar sonra çingene muamelesi yaparlar. Önce bir ddüşünün bu kızlar neden değişti. Erkeklerin açlığı yüzüne değişti.
Haklarında girilen olumsuz bir yazıyı sildirmek icin bin takla atan, binbir yalakalikla moderatorlere yalvaran dünkü bebelerdir.
Yaş ortalamaları düştükçe zeka seviyeleri de gerileyen topluluk.
Bir iki istisna hariç çöpler.
(bkz: hanım kızlar uludağın guneşidir) iste bir am uğruna böyle yalakalik yapılan kizlardir. Bunların gotünü kaldiranlarin gözüne çomak girsin. Ne kurbanı ne ayteni. Hepsi ilgi budalası.
Genelini iki kelimeyi kurallı şekilde yanyana getirip cümle kuramayanların oluşturduğu kızlardır. Devrik devrik konuşurlar.
sayılarını merak ettiğimdir.
Şanlı uludağ sözlüğümüzün değerli hanımlarının üstün entelektüel birikimlerini kullanarak bu ortama çağ atlatmaktadırlardır.

Adeta kalemi kuvvetli üstün antik çağ yazarları gibilerdir.

Onlara saygım ve sevgim sonsuzdur.
Salcali kasarli tost yerler.
(bkz: günaydın sözlük günaydın dünya sana da çaydanlık).
güzel kızlar. hepsini ayrı seviyorum. hemcinslerimle gurur duyuyorum.
görsel

Artık bu şekil olmaya karar vermiş kızlardır.
her birisi ayrı güzel ve çoğunluğu aklı başında olan kızlardır. en azından biz erkek yazarların yazdıklarına nazaran. bu sözlüğe geldiğim günden beri okuduğum en saçma salak 20 entry sıralamam gerekse 17-18 tanesi hemcinslerim tarafından yazılmıştır eminim buna.

kendilerine değişik sıfatlar takanlara aldırmamaları gerekmektedir. kadının kezbanından beteri erkeğin kezbanıdır. kendimden de biliyorum zaman zaman..
Siz anaazın goynunda ben soğuhtan ölem mi şeklinde uyarılması gereken kızlardır.
dışarda gördüklerimizden bir farkı olmayan kızlardır. 2500 entry ne amk.
görsel

Bakmayın sözlükte bu kadar cool olduklarına...normal de alayı ergen bunların...

Şaka lan şaka.

Aralarında sadece iki tanesi ile anlasabildigim kizlardir.

Geri kalanı hakkında pek bir fikrim yok.
yine birilerinin kuyruğuna basmış kızlardır.
yine kedilerin uzanamadığı mundar ciğerdir.
yine birilerinin yavşamasını terslemiş kızlardır.
iyi yapmıştır. Bu sik kırığı da ağlaşsın.

Sen sik kadar aklınla milletin inancını müslümanlığını ölçecek vazifeyi kendinde görüyorsun da küfür yiyince mi içerliyorsun amk.

Edit: gevşekten özel edit aldım açıkcası gururum okşandı, öyle bi iki saniyelik. Şimdi yanali arkadaşa bakıyor muyuz. Bir bakın entrylerine bir bakın kullandığı içler acısı ana öz kendi diline. Hangimizin daha yazar olduğunu tüm sözlük biliyor, e beyinsiz herif ben senin dengin miyim.

mesajla küfür eden, itiraf başlığında ağlayan karılarla karıştırma da beni. Şaşırma kendini yahu sen bana laf mı yetiştircen.
biraz g*tü kalkık kızlardır. erkeklerin açlığından oluyor, çok da şeyetmeyin.

edit: bir de meriçlerle bir olup olumsuz entryleri eksiliyorlar * .
Genel olarak haklarında genel yorum yapılan kızlardır. Sözlük erkeklerine göre hepsi ağır kezbandır.
insanımızın içine işlemiş genelleme yaparak insanları belirli bir kalıba sokmak.
Bazısı baya baya güzel.
kızıl saçlı
beyaz tenlisi varsa özelden yazabilir..
efendim kendileri güzel mi güzel, zeki mi zekii, terbiyeli mi terbiyelii, yetenekli mi yeteneklii, neşeli mi neşeliiii

hanım hanımcık kızlardır..
kezo ne ya ne kadar ayıp..
direkt embesil deseydin yine anlardım.. açık yürekli bir kardeşimiz der arkanda dururdum..

ama yok.. şu an bu mikemmel kızlarımızın yanındayım..

am sori.