bugün

1-2 seneye kalmaz iflas edecek şirket.
rezalet bir sözlük olmuştur artık. küçük bir araştırmayla, bu sonuca ulaşmak mümkün. başka sözlük bilmeyenler utansın.
itü'ye kayıt olamadığım için burada kendimi avutmuştum ilk zamanlar. fakat bağımlılık yaptı bende ulu sözlük. bir yaşam biçimi adeta.

sikmişim itü'yü, yaşasın memleket kokan uludağ sözlük.
anlatım tekniği mükemmel insanlarla dolu sözlük. * *
google chrome'da zıçışlara gelen sözlüktür.

görsel
Aşalayan çıksın kasıyor.
görsel

çok enteresan.
birinci nesil olduğum halde çok ihmal ettiğim sevgi dolu mekan. birbirleriyle gönül bağı kurmasını bilen, yüreği sevgi dolu insanların varlığıyla mutlu oluyorum. teşekkür ederim hepinize muhterem dostlar.
Mutsuz anların itiraf edildiği mutlulukların paylaşılmadığı aslında kara gün dostu gibi.
Bursalı yazarların yoğunlukta olması ilginç zall hısım akrabalarını mı doldurmuş, memleketçilik mi yapıyorlar anlamadım.
Son nesil yazarlarla birlikte inci sözlük ile forum sitesi arasında kalmış, ortalama harf sayısı 10 12'yi geçmeyen entryler girilmeye başlanmış.
Diğer sözlüklere yazar yetiştirme görevi üstlenmiş aynı zamanda. Bir müddet yazdıktan sonra mutluluğu başka yerlerde aramaya başlar yazarlar.
Her şeye rağmen yeni kişilerle tanışmak güzel.
yazarı olduğum über sözlük.
lan ne sikim bir yerse herkes birbirini orospu çocuğu ve orospu ilan ediyor. trollüğe gel alüminyum sdjaldjalsdj. işin garip yanı da bu tür başlıklar formata uygun diye silinmiyor bile, vay babayin kemüğüne deyip exıt'ı arıyorum şu an biliyor musun ? *
adını 'fake sözlük' olarak değiştirmesi gereken oluşum.

orjinal hesaptan çok fake hesapların yoğunlukta bulunduğu bir ortam.
*
oylama özürlüsü insanla rn toplandığını dusundugum sözlük. Oylayn lan su entryleri.
ekşi sözlük olmak için kaliteyi artırmak yerine, islama, hz muhammed'e ve kutsal değerlere hakaret etmeyi ifade özgürlüğü sanan bok yığınlarını yazar diye alan bir yönetimi olan sözlük.

burda gazze için duyarlılık gösterirsen tu kakasın, tobazsın; ama yok desteklersen gazze katliamını tepkisiz kalırsan, işte o zaman elitsindir, seçkinsindir, falansındır, filansındır.
solcu komunistlerin cirit attığı sözlük..
ekşi sözlükten sonra popülaritesi en yüksek olan sözlük klonu. moderasyonları ilginç tiplerdir, yine de severiz.
10 yazar hesabindan besinin nick'inin sonu "55" ile diger besininki "kiz" ile biten sozluk.
Son zamanlarda iyice boka saran sözlüktür.

Gerek moderasyonun işgüzarlığı, gerek kutsallarla dalga geçen "atayist"ler, gerek ata ile dalga geçen "şakirt"ler olsun sözlüğün anası sikilmiş durumunda.

Ulan uludağ sözlük niye "ekşi'nin bekleme salonu" niye " inci sözlügün arka bahçesi" olsun. Bu hem zall hazretlerine hem de biz yazarlara hakarettir.

Bide son günlerde herkes birbirine savaş açıyor. Ulan sanalda hepiniz gladyatör kesildiniz iyi mi?

Bakın dün 3 tane atınlaşmaya şahit oldum.

1) mutlubaykus - fatihintakendisi: bu insanların haklı bi nedeni olabilir. En Azından belirli bi duruşları belirli bi ideolojileri var. Bu atınlaşma normal gözükebilir ama ne gerek var?

2) mehmets - free gaza: bu dindar - ateist münasebeti. Bunun da gerekli bi nedeni vardır. Ama buna da ne gerek var ?

3) rimella - pembeojeli hatun: haaah. Benim kayişın koptuğu nokta. Bu kavganın ne için çıktığından kimsenin net bi fikiri yok. Yalnız kavgadan herkes haberdar. Millet tarafını seçti bile.

Ulan sorsanız hepsi "cool" güya yaşlarını almış insanlar. Olaylara bak. Bide hepsinin takipçisi +20.

Yani söyleceğim odur ki sözlügün amına koyduk bülent başgan.

Moderasyon desen entry silsin. Gammazlar desen moderasyon kıçı yalasın. "Zall" desen sözlük yansa 3 ay sonra haberi olur. Radyo dersen dinleyen kişi 15 kişi falan. Vs vs.

Birlik olma zamanı...

Bak ekşi sözlüge. Adamlar ekmeleddin ihsanoglu ile görüştü.

Gerçi ekmeleddin ihsanoğlu bizle görüşse ne olacak...

Oytun'la mı görüşcek? Kuki ile goruşse adam kuşimato'nun özerkligini isteyecek. Sbag ile goruşse ekmeleddin ihsanoglundan fotograf makinesi ister alimallah.

Yani uzun lafın kısası. Sözlügün ırzına gecilmiş vaziyette.

"Elleri bağlanmış buldum sözlügü her yanı troll altında..."
sol freymi yüz kızartıcı başlıklarla dolu olan sözlüktür. artık buna bir el atılsın.
eski tadı tuzu kalmayan sözlük. hep bu troller yüzünden.
an itibari ile nefret söylemleri çığıran veletler, kutsal ile dalga geçen beyinsizler, provokasyon peşinde koşan orospu çocukları ve mal mal başlık açan gereksizler ile dolan boktan yer.
En samimi Sözlüktür. Diğer sözlüklerdeki kendini beğenmiş gereksizlerin burada sayılarının az olması güzeldir.
Facebook, Twitter vs sitelerden uzaklaştırmaya yetmiş, çok Zeki insanların bulunduğu güzel sözlük iyi ki buradayım.
"An itibariyle yeni katıldım" sözlüğüdür.
yapıcı öneri getirmeden eleştiren her yazarın zarar verdiği, subjektif entrylerin can sıktığı, yine de ekşinin kibri yanında arkadaşlarla oturulup çay içilen çay bahçesi sıcaklığındaki sempatik oluşum.
çoğumuz eleştirdik, ekşi' ye gittik ama geri döndük. tilki - kürkçü meselesi...