bugün

bakire olmamaktan daha kolaydır.

kız olduğunu belli eden kız;
+ erkeklerden yağan mesajlardan mutlu olur.
+ online nakite ihtiyaç duyduklarında yavşaklaşırlar.
+ sözlük erkekleri dışında hayatlarında erkek yoktur. yanlarından geçerken fikirtepeliler bile arkalarından bakmaz.
+ izmir'lidirler. ama köyünden, leşler yani.
+ bazıları feminist bazıları ise hümanist takılır. ortak tek noktalarıysa adoniste akan ağız sılarıdır.

EDiT1:
+ ERKEK taklidiyle bir çok cinsel başlık açarlar.
+ cinsel meraklarını, sorularını buradan özel msj'la hallederler.
+ yer yer sapkın mesajlaşmalara kayabilirler. libidoları fazladır.
Zordur. O kadar erkek populasyonunun cinsellik icerikli fikirlerine dakikada bir denk gelmek eglenceli olmuyor tabi.
sıradışıdır.
Abartılacak bir şey değildir bu ne yahu sözlükteki kızları kötü kız gibi anlatmışsınız.
Cinsiyet ayrımcılığına maruz kalmaktır.Dışarıda zaten baskı altında olan kadının özgür bir platformda bile dışlanmasına tanık olmaktır.
gayet normaldir. muhabbetim olan erkek yazarların hepsi iyi kalpli insanlar. kız kızlığını, erkek erkekliğini bildiği sürece her şeyin gayet güzel olduğudur.
Mesaj kutusunun hiç sönmediğini gösterir.
türlü abazanla uğraşmak durumunda olmaktır.

ha bunu eğlenceye çeviren bacılar da vardır. mesajları durumlara göre cevaplamak isteyen, tasnif eden, canının istediğini yapan vs.

hayat işte. *
görsel

Edit: kezban dediğim ilk insan.
" ben kızım diye bas bas bağırırsa olacağı budur amk."
zordur.

her an abazan çıkabilir diye, topla tüfekle geziyorlar görsel
Kusurabakma bacım nerde olursa olsun sen "heey ben kadınım" dersen rahatsız olursun.

Yaz usul usul. Kimse cinsiyet taraması yapmıyor korkma.

Ama önce bir sor kendine sözlükte nesin, yazar mı kadın mı ?
Zordur. Zaten bu sözlük erkeklerinin hepsi ahlaksız, hepsi utanmaz. Kalleş, namussuz, ırz düşmanları.
Kendimi Hababam Sınıfı'nı kız için satan Şaban gibi hissettim lan gece gece.
Kızlar hakkındaki iğrenç başlıkları saymazsak gayet güzel bir şey.
Başlık yanlış. Doğrusu uludağ sözlükde olacak. *
görsel
görsel
Facebook'ta instagram da twitter da kız olmakla eşdeğer durum çokta farklı birşey değildir.
(bkz: abazalar heryerde)
kız gibi hissettirmeyendir sanki içimde yılların erkeği yatıyomuş gibi.
- Hababamın erkeklerinin planlarını öğrenmemiz lazım? içlerinden birini kendi tarafımıza cekmeliyiz. O kişi kalleş olmalı, namussuz olmalı, yeri geldiğinde arkadaşlarını satabilmeli. Buldum inek Şaban.

Zaten bu sözlük erkeklerinin hepsi namussuz, içten pazarlıklı, üç kağıtçı dalavereci. Kız olmak zor bu sözlükte.

Merhaba kızlar merhaba. *
görsel
Kötü bir şey sanıyorum ki cinsiyetinin "kadın " olduğunu belirtirsen eksileniyorsun. Erkek olmak burada olağan karşılanıyor. Geceye bir "göt" bırakan kız olmaktan daha önemli gibi. Tabi asla böyle bir şey yok. Abazan var bir de sözlük yazarı var.
Bak şimdi ayarlara gir ve oradan bana herkes mesaj atamasın butonu var kadınsın ama cahilsin varlık...