bugün

ulu önder mustafa kemal atatürk'ün 21. yüzyıla değişmiş durumu. aynı zamanda chp başkanıdır.
(bkz: hahaha)
(bkz: zaaa xd)
(bkz: sıçtım sıvaması kaldı)
chp'li olarak zerre katılmadığım deyiş. mustafa kemal tektir, tek kalacak!
chp'li olarak katılmadığım önerme. kemal kılıçtaroğlu da iyidir ama mustafa kemal atatürk'ün önüne geçemeyecektir.
doğrudur. seçim startını samsuna ayak basarak başlattı sayın kemal bey. reklam filmlerinde de '' kılıçdaroğlu diyor ki... '' diye başlıyor. yemin ederim bu adam 2. atatürk e soyunuyor. dolayısıyla şöyle demekte yarar vardır; '' ulu önder memur kemal efendi ''
mustafa kemal e hakaret etmenin bir diğer yolu.
kulağa bile hoş gelmeyen zırva.
(bkz: sıçabildiğine sevindim çarli)
oo paçadan akıyor maşallah.
yok artık lebron james denmesi gereken bir durumdur. hiç birşey mustafa kemal ataturkun onune geçemez, o tektir.
ulu önder sıfatının bu denli küçülüp başkalaşacağı aklıma dahi gelmezdi. Atam sen nelere kadirsin.
yok artık.
atamıza yapılmış bir hakaret olarak sayılabilecek saçmalama. la cik cik sen nasıl mustafa kemal paşa' nın ünvanını gandi kemal' e uyarlıyorsun diye sorarlar adama.
(bkz: adamsan tabi)
haçen dün gundiydi bugün ulu oldi da.

bir karadeniz anonimi.
müsteşar kemal .
(bkz: size hergün 1 nisan)
ali sami alkış ile turgay şeren in muhabbetinde turgay şeren tarafından "yaa yok ebesinin amı ali sami." yorumuna sebep olan yakıştırmadır. olmadıysada kesin olur.
(bkz: pabucumun önderi)
12 haziran gecesi ne kadar ulu görülecektir. pabucumun kemalı.
ulu önder mi?

bu adamdan apartman yöneticisi bile olmaz.
Sözlükte bir tane sevdalısı var bu adamın gelir birazdan.
birruh biddem nefdik ya kemal!

genel başkanımız, kanaat önderimiz, yolbaşçımız ve komutanımızdır.
ikinci atatürktür.swh
ay ben gülerim.
* *