bugün

bu eylem sırasında yazarlar fırsat bulup oynayaabilecekler midir turnuvası. eğer ki oynayacak olan çıkarsa yaz beni.
gün geldi final haftasında oynadık, hey yavrum hey eylem dediğin vız gelir bizlere. yaz beni yaz yaz yaz.
katılmak istediğimdir.
gerçek mi bu. Eğlenceli turnuvadır.
yanlış anlaşılan turnuvadır.
(bkz: kız tavlamak)
protest sanayicive nick the chopper teşrif etmiyorlar mı diye merak edilen turnuvadır.
son şampiyonun da elbette katılacağı turnuvadır.
yazdın mı? bakayım, yazmış valla aferin.

yalnız maçlar seri oynansın, pazar kahvaltısını üst üste 2. kez şampiyon olmuş olarak yapmak istiyorum. maç yapmak için günlerce bekleyecek olanlar lütfen kayıt yaptırmasın.
gece 11 den sonra oynayabiliyorsak katılmak istediğim turnuvadır. biraz iyiyimdirdedir yalnız uyarim.
boşa oynanacak turnuvadır.

zira fazla kasmadan şampiyonluğu alacağım ortada olup iddialı arkadaşları gördükçe ağzım kulaklarımın kapı komşusu olmaktadır. *

finale kadar tüm rakiplerime 1 oyun vereceğim, finalde 2 oyun vereceğim ki biraz zevki çıksın, yani final maçı 5-2 bitecek şimdiden skora dayalı iddaa oynayabilirsiniz.

zaten sözlük iddaa oranlarında bakardicola - 1.05 çıkmakta. ev barkı satıp abanın. *
beni de al abla'dır.
kaliteli ve ortak bir sitede oynanansa tadından yenmez. yaz keke beni de yaz.
galibi merak edilendir.
içimden bir ses finali yine nick the chopper ile oynayacağımı ve kendisine karşı yüzde 100'lük galibiyet oranımı koruyacağımı söylüyor.

bakardicola daha evvel şampiyon olmasına güvenerek iddialı konuşuyor ama geçen turnuvada da şampiyonlar liginde de bir varlık gösteremediğini unutmasın.

ben varken favori benimdir, başkası değil. favori olmak istiyorsanız ben kaydımı sildirip size yol vereyim gençler. *
katılıp galip olmak istediğim, hatta emin olduğum turnuvadır. başvurular nasıl yapılır ?
26. katılımcı olmak istediğim turnuvadır.
katılmak istediğim turnuva.
''yaz efsaneyi de tozlarımızı silkeleyelim hacı'' dediğim, katılmak istediğim turnuvadır.
ilk turdan elendiğim turnuva. çok şanssızım bu aralar çok

bakardicola tarafından bana büyü yapılmış olma ihtimalinden şüpheleniyorum.****
sifirnegatif-can9469 eşleşmesinde 5in 2si ile mağlubiyetin soğuk tadını aldığım benim için başlamadan biten turnuva*.

tebrikler dostum.*
1. torbadan katıldığım yarışma. ilk rakibim kurt baltasi'ni 5e1 geçmiş bulunmaktayım. gruplar önce kendi arasında elemeli yarışacak sanırım. eğer düşüncem doğru ise sıradaki rakibim marihuana olacak. eğlenceli bir turnuva olacağını düşünüyorum. düşüneni organize edeni tebrik ediyorum.
(#20004773)

benden bir türlü oyunu öğrenemeyen yazarları barındıran turnuva. * neyse şampiyonluğu senin içinde alacağım söz. * * *

(#20004802)

kaşıntılı yazarları barındıran turnuva, seni eşşek sudan gelene kadar yeneceğim. *
sifirnegatif ile yaptigimiz mucadele sonucunda zarlardan bal akmasi itibariyle buruk bir sevinc yasadigim turnuva..

bu arada sifirnegatif'e sonsuz saygilarimi iletiyorum.. oyun oncesi sonrasi ve esnasinda her turlu destegi gostermistir kendisi.. askta kazanmasi dilegiyle..
(bkz: #20012031) benim için şampiyon olacak bir yazarın da katıldığı turnuva.

arkandayım bakardicola.*
tavla geçmişimin en uzununu oynayıp ilk turdan elendiğim turnuvardır. ee rakip rakipti hani.
akck kısaltmasını da öğrenmiş oldum.
salı günü katılacağım turnuvadır. ve kazanacağım.