bugün

(bkz: ava giden avlanır)
çeşitli dalaverelerle kızları elde etmeye çalışıp sonunda başarmak. olumsuzluk için (bkz: kız tavlayamamak)
t harfinin gereksiz bi şekilde orada bulunduğu söz öbeğidir. (bkz: kız avlamak)
kendi çapında ayrı bir sanat dalı olan dokunmayın şabanıma filminede konu olmuş sanat

(bkz: kız tavlama sanatı)
kadınları kandırmayı adet edinmiş bünye mesleğidir.

doğrusu için; aşk.
okullarda okutulması gerektiğini düşündüğüm anabilim dalı.
kamil kanka nasıl kız tavlıycaz olum ordan bütün sınıf atlar olum işte öpücen arkadaş olarak yaklaşıcan falan filan.
(bkz: manita yapmak)
Bir sanat'tır.. Ama sazan olmayanına denk gelince..
(bkz: #7884676)
(bkz: kız tavlası)
en iyi yapabildiğim şey denebilir.
(bkz: draguer)
kız tavlamak çocuk oyuncağıdır. herkes beceremez o ayrı konu. (bkz: ezik)
kız tavlamak istiyorsanız tavlarsınız. zor bişey değil bu. fakat kızlar üzerine gelen her erkeğin ona cinsel arzu besleyerek onu süzdüğünü düşündüğü için işler bazen zorlaşabilir.
(bkz: kendini bulunmaz hint kumasi sanmak)

aşağıda geçen senaryo, en iyi kız tavlama yollarındandır :

araçlar : 3 yada daha fazla arkadaş (bkz: kanks)
ortam : sesli ve gürültülü olmayan sakin bir yer (bkz: in cin top oynuyor)
denek : gözünüze kestirdiğiniz ve güzel olduğunu sandığınız bir kız (bkz: yanılma payı)
bütçe : 3 ila 4 arası bira parası (bkz: kafiye)

diğelim ki isminiz abuzer. gözünüze bir kız kestirin. kestirdiniz mi ? ardından arkadaşlarınızı tek tek yollayarak ona sizi sormalarını isteyin. mesela 1. arkadaşınız gider ve " bugün abuzeri gördün mü ?" der, ardından kız abuzerin kim olduğunu tanımadığını söyler. 2. arkadaşınız giderek tekrar sorar, kız bu kez şaşkınlıkla görmediğini ve tanımadığını söyler. bunu istediğiniz kadar çok arkadaşınızla deneyebilirsiniz. son arkadaşınızda gittiği zaman kızın bilincine isminiz artık işlemiş olacaktır ve sizi istemeyerekte olsa çok merek edecektir. ardından siz kızın yanına giderek " bugün beni soran oldumu " diye soracaksınız. kız normal olarak "sen kimsin ?" der. " abuzeeeeer" dediğiniz anda kızın gözlerindeki ışığı farkedeceksiniz. gerisi size kalmış. bu dakkadan sonra ateşiniz var mı diye sormayında. bide abuzer ismi pek olmadı ya isminiz abuzerse denemeyin bence. arkadaşlarınıza bira ısmarlamayı da unutmayın !
Özgüven işidir, kendine güvenin yoksa açık deniz de batan bi sandal da kürek çekiyosundur artık. Aslın da küçük oğlanın karnını doyurmak diyebiliriz.
için:

http://iliskilerokulu.blogspot.com/
olmayınca olmayan eylemdir.girişimde bulunursun,kız aksi yanıt vermez ama evet de demez birlikte oynarsın bir güzel,tadını çıkartırsın o anların.sonra vay efendim ben seni öyle düşünmüyordum ayağına yatar.lan * evine kalmaya da mı ben çağırdım.

kıssadan hisse ; bir kızı sikebilirsiniz ,sizi becermek isteyebilir ama tavlayamayabilirsiniz.*
kız tavlanmak istiyorsa tavlanacaktır ama istemiyorsa taklalar atsak, hava durdum şahitlerim var desek o kız tavlanamaz. bu durumda kesinlikle bir girişimde bulunmayın üzülürsünüz. hele hele karşınızda anadolu kızı varsa.
kıza karşı yoğun duygular besliyor olabilirsiniz ve bu durumda bazen kızlar sarı ışık yakarlar, bu ne durdur nede kalk, tanımak istiyordur sadece.
gaza gelip eylemlerde bulunmayın yine üzülürsünüz...
o anlarda yapılması gereken şey tavlamak adına, hiç bir şey yapmamak olacaktır. normal siz olmaya çalışın, samimi davranın, çok şey beklemeyin çünkü alacağınız mesaj net olmayacaktır. belki bir gülüş, bir bakış belki bir kaç ağızdan çıkan kelimeden öteye geçmez her şeyin toplamı. ve önemli olan bu toplamın sonucunun eksi mi artı mı olacağıdır.

her şey pamuk ipliğine bağlıdır, kesinlikle sabır ve özveri işidir.
Kadına karşıdan bakan, onu bir cinsel obje olarak gören kişinin, kapitalizmin zaten bir sermaye aracı olarak kullandığı, erkek egemen toplumun da getirdiği baskın güçle kadını ekarte edip, zaten sinmiş bir cinsiyeti elde etme çabası.
(bkz: plajda kız tavlamak)
Yeteneğim sıfır olaneylem.
yıldızlardan kolye yapmak. sıfırıncı dereceden can sıkıntısı. düşünmüyorum yine de varım. birinci dereceden varoluş problemi. kahve dediğin, soğur. ikinci dereceden termodinamik yasası. ya bir bardak değil, ya hiç. üçüncü dereceden meksika tekilası. kadınlar ne ister. dördüncü dereceden multiple orgasm.

romantik erkekliğin dalga boyunda sörf yapıyorsun. bir kadın raftan alıp memesini uzatıyor. meme iyidir, bunu biliyorsun. çünkü bildiklerin yaşadığın bu çağa denk düşüyor. ve bir sonraki orgazmik kahkahada çağ atlayacaksın. çünkü orada bir sıçrama tahtası var. dahası, gözünün kalçaya yaptığı açı var. sen o kafayı kaldırsan real madrid’te bile oynarsın. bunu hiç düşünmüyorsun.
Her gün yaptığım olay.
Kolay bir yetenek. En kolayi ise okulda kiz tavlamadir.
kızlar genelde hayvansever olur, mesela oradan girilebilir lafa.
ha bir de kızdaki hayvan sevgisinin derecesi de önemli (bkz: zoofili)
http://www.haberself.com/res/img/hbr/10/7/4379_m.jpg