bugün

yakın zamanda kurulmasını beklenen, sol framedeki abuk başlıkları azaltmaya yönelik sözlük hizmeti. böylece ortaokul zekasıyla entry girenler sitenin bu kısmına laklak yapmaya alınacak meydan adam gibi entry girenlere kalcaktır. mis olacaktır. bekliyoruz.
chat sözcüğü sitenin kalitesini düşürecekken, entry leri sağlamlaştıracak olan faliyet.
a: selam
b: selam
a: asl?
b: 17 / varım / nerde istersen..tarzı muhabbetlerin dönmesi kuvvetle muhtemel oda..
şahsi fikir olarak beyan ediyorum. chat yapılamasına b*k atan arkadaşların da içinden çıkmak istemeyeceği, hadi çok abartmayalım da -noluyo burda yiğitler? diyerekten ortama dalacağı olaydır. sözlüğün yoğunluğunu arttırır kanaatindeyim.
yakın zamanda beklenen ama sanırım olamamış fasilite. efendim uludağ sözlük yazarlarının eksiği nedir? chat odasında dilediğince konuşsun, sol framede bik bik yapan kişiler değil mi ama? haksız mıyım? sevgili moderatörler, editörler, imtiyaz sahipleri, kurucular vs. bu naçizane istekleri geri çevirmezsiniz umarım.
Sözlüğü perişan edebilecek bir modül. Karşıyız efendim.
http://www.uludagsozluk.com adresinden ulaşılabilir. başlık altlarında bilgiden çok laf sokmaları gördüğümden dolayı böyle bir yargıya vardım evet.
(bkz: nazim hikmet in gina getirmesi)
yazar23cm ya da uuser18f tarzı nicklerin havada uçuşması beklenen sohbet ve laklak odacığı.
emesen üstünden kullanıma acılan chat odasıdır.
(bkz: looking for polite girl)