bugün

facebook'ta uludag sozluk icin acilmis grupta malesef profil fotolarindan yola cikarsak gorulecek hadisedir. ama genelleme yapmayalim illaki var birkac tane, ama isi orana dokersek %10'u gecmez.
(bkz: vercen mi)
"sozlugu amaci disinda kullaniyorum/kullanmak istiyorum ahali" diye boguren bir mesajdir.

biri arkadasa yardimci olsun. saniyorum dunya guzeli, yardimci olacak arkadasin koluna taktim mi yakisacak biri olmasi, yalan soylememesi, kemalist olmamasi (zira iliskiye golge dusebilir(!)ne diyo bu diyenler icin bi dakka... #7057994 ) durust olmasi, sevgi dolu olmasi... gibi ozelliklere sahip olmasi gerekiyor.

amma ve lakin, yanlis yerdesin demekten kendimi alamadigimi bildirmek isterim.

(bkz: zuhal topalla izdivac)
(bkz: esra erolla benimle evlenir misin)
(bkz: baba beni eversene)
(bkz: biri benimle ilgilensin artik ya!)
tum zamanini bilgisayar basinda harcayan ve spor yapmayan insanlarin genellikle sozluk yazarligi yapmasidir. turkiye'nin kanayan bir yarasidir duzenli spor aliskanliginin olmamasi. fazla kilolu veya celimsiz ne kadar insan varsa bu facebook grubunda gorebilirsiniz, yakinda fotolariyla beraber onlari afise etmeye baslicam.
kanayan yaramızdır. nasıl olur da yakışıklı biri olmaz. yazıktır ama günahtır. ahtır, vahtır, yuhtur.*
(bkz: bizim evde bir tane var)*
ulu facebook sayfasının başka hangi amaçlar için kullanılabileceğinin de kanıtıdır.
şahsımın facebook'ta üyeliğinin olmadığındandır. "yok mu ben bafileyen" demenin başka bi yolu.
mevlananın sözüdür: iki parmağını gözlerine koy birşey görüyor musun? sen göremiyorsun diye bu dünya yok değildir.
üzerime alınamayacağım önermedir.

hudut: kötüleyen arkadaşa açık mektup:

benle nolur yemeğe çık.
yapacak işi olmayan arkadaşların açabileceği başlıktır. acaba yakışıklılık yüzdelerinin nesillere göre dağılımı var mı kendisinde? (bkz: altıncı nesilin %60 ının yakışıklı olması) (bkz: birinci nesilin %90 ı pörsük) gibi. bu tarz başlıklar açarsa seviniriz.
aslinda genel olarak uludag sozluge degil tum sozluklere mal edilebilecek bir gercektir. surekli masturbasyon yapan tiplerin, ben zaten o gruba uye degilim, diyerek isin icinden cikmalarini anlayisla karsiliyorum. madem tipiniz yok hic uye olmayin o gruba, en azindan goz zevkimiz bozulmaz.
+ uludağ sözlük facebook sayfasında yakışıklı erkek yok biliyon nu?
- ciddi misin hiç merak edip bakmamıştım.
+ hehe ben buldum işte hehe.
- aferin çocuğum devam et.
+ hepsini deşifre edicem hehe. ben buldum süperim ben.
- hadi hayırlısı.
+ ama yakışıklı kız da yok yaee biliyon nu. baktım hepsine inceledim hehe.
- iyi yapm.... öf siktir git lan kulak arkanı yalattırma.
uludağ sözlük facebook sayfasında master yapmış bayan yazarı rahatsız eden durumdur. zamanla geçer.*
(bkz: bırak bu işleri)
(bkz: geleceği parlak değil bunun)
(bkz: boş işler bunlar)...

daha çok şey söylenebilir ama neyse. sadece başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum. belli ki bu başlığı açmak için çok kasmış, çok araştırma yapmış. tebrik etmek gerekir.

(bkz: emeğe saygı)
(bkz: harcanıyorsun sen buralarda)
gruba üye olmamış olmamdan kaynaklanan olay. *
te allam ya!
(bkz: link vereydiniz de bende katılaydım gruba)