bugün

bastıbacak oldukları gözlemlenmiştir. nedir arkadaşım bu pespayelik?

bir parça tayt, uzun göt kapatan göMLEK ayaklara da bu kuzu parçaları. sık mı oldunuz?

nedir size bunu yaptıran ha, ne? sürekli sizleri düşünüyorum lan, sürekli. sütten kesildim.

bir insan ayağına kuzu giymenin nesinden zevk alır? kuzu lan resmen.

NEYMiŞ: SICAK TUTUYORMUŞ?

E MADEM KIÇINI AÇMA YAVRUCUĞUM.

NOT: BiR vejetaryen OLARAK KOYUN VE KUZU DERSiNDEN ELDE EDiLDiĞi iÇiN DE PROTESTO EDiLMESi GEREKTiĞiNi DÜŞÜNÜYORUM.
çok ince ve çarpık değilse bacakları tercihen giyebilen erkek olmayandır.
salaktır.
moda diye başka neler neler yapar o kız ama söylemeye benim dilim varmaz.
git o paraya catwalktan,nine westten,hotiçten,zaradan... al bir ayakkabı yavrucum.
hem yurtdısında nerde moda bu,avusturalyada..yahu oranın soğuk derecesi ile buranın ki bir mi..
hem bir olsa bile hatunlar at gibi.
150-160 arasında gidip gelmiyorlar ki..

hadi boyun posun olsa onada eyvallah giy..o da yok..yahu ugg giyen nasıl tayt giyer..bildiğin kalın giyilmesi gerek.

birde o 38 numara ayağı 48 numara göstermesi yok mu..
tikidir.
dar paça kotun altında mükemmel ötesi duran botlardır. giyen kız da zevkli kızdır. * * * *
kutup ayısı ayaklarına sahip olan kızdır. recep ivediğin sevgilisi olma ihtimali yüksektir. hayatımda o kadar kaba tiksindirici ayakkabı görmedim ben kara lastik yanında louis babet kalır yaa.
(bkz: çok var bunlardan)
seksapaliteden zerre kadar haberi olmayan kızdır. ulan bas bas bağırıyorlar kadını seksi gösteren ince bilekleridir diye. bu mal gidip ısrarla bileği olmayan, belim kadar kalın ayı postuna ayağını sokuyor. iğrençsiniz kızlar.
(bkz: eskimo ayakkabısı mübarek)
işçi botu giysede olacak kız.
u-ltra
g-erizekalı
g-iyeceği'ni giymiş kızdır.
çekicilik ve şıklık adına adidas ve pumanın bu sezonki bayan kreasyonlarından herhangi birini tercih etmiş bir kızla karşılaştırıldığında en fazla ibrahim tatlıses seksapeline sahip olabilecek kızdır.
girl who wears ugg,
give her a hug.
param var, sıradanlığı da kabul ediyorum düşüncesine sahip dişidir. * * *
sıradandır. herkes giyiyor artık bunları. ayrıca bu kadar itici bir ayakkabının bu kadar popüler olması da ilginç ötesidir.
modası geçti ama en çok bu kıza yakışmış galiba...
http://www.itusozluk.com/gorseller/ugg/110107
bir bayana en yakışmayan bot tarzı bence. giymiyorum, giyemiyorum. bir kere herkesin ayağında. hem ayrıca çok itici. gömlek giyip kolye takıyorsun , altında evde giydiğimiz pofuduk terliklere benzer bişey ki onlar çok şirin bu hiç değil. bir bayan olarak giyersin dar kotunu çekersin üstüne şık dar bi gömlek giyersin altına da topuklu çizmeni. işte bu kadar.
görüntü kirliliğidir. ben zenginim param çok ugg aldım diye gezinirlerşık oldukları için falan değil gösteriş amaçlı kullanırlar . saçma sapan bi moda...
muhtemelen yeşil eşofman altına beyaz converse de giyen kızdır.
kızları kızlıktan çıkaran yegane bot/çizme modeli.
(bkz: nerede ayak bilegi)?
(bkz: ne o öyle öküz ayagı gibi)?
ölsündür, ölsündür, ölsündür.
göz zevkimi bozmakla kalmayıp sinirlerimi de harap etmiştir.
yaz aylarında giymesin. *
hepimiz gibi,ayağına birşey giymiş olan kızdır.
zevk sahibi olmayan iğrenç ötesi kızlardır . zevk sahibi olsalardı ayaklarını birer ayı pençesi - ayağı gibi gösteren o iğrenç , uğurlarında nice hayvanların derisinin yüzüldüğü o botları giymezlerdi , denilesi durumdur.
anlamak zor. onlarca bot modeli varken neden en varoş kızın bile pazardan 20 liraya aldığı botu giymeyi tercih ederler. adım başı zaten herkes giyiyor. hayır güzel olsa anlaşılabilir bildiğiniz ayı ayağı.