bugün

üstüne bir de kürk giydir, gönder arctic zone'a penguenlerle kanka olsun insanıdır.
maymundan değil ayıdan gelme kızlardır. o ne öyle pati gibi.
gördüğüm kadarıyla modayı takip etme arzusuna ve bu arzuyu hayata geçirebilecek yeterlilikte finansal güce sahip olmaları, gerizekalı olarak anılmalarına yeten kızlarmış..
bence yakışıyor abi.. valla.. ben kız olsam ugg giyerdim.. önce harry kewell'a verirdim ama, sonra giyerdim..

ama zaten olay bu değil ki.. yakışmasın tut ki, sen beğenme.. moda akımıdır birader bu, sen ehr moda akımını nefis buluyorsun da bunu mu anlamadın? beğenen, dönemsel olarak da olsa var ve tutulmuş.. ben de misal bir dönem acayip tutulan 'paçaya doğru gidildikçe rengi koyulaşan kot' modasını hiç anlamadım, millet dereye inmiş gibi geziyordu.. ama moda akımıdır dedim geçtim..

ulan her şeyi geçtim, bu tespitleri baştan aşağı siyah, üzerinde slayer veya in flames yazan, saçı başı birbirine girmiş 3 sanayi ustasının çıkartmakta 4 saat uğraşacağı kadar piercing sahibi olan heriflerin yaptığını bilmesem.. sizin ki estetik de ugg'a takılıyonuz deliler..

he pardon sizin giyim 'bir duruşu' temsil ediyordu değil mi.. ben ve kızlarımsa o duruşu kıyafetlerle değil de düşüncelerimizle temsil etmeyi yeğliyoruz..
gelin kızlar..

ugg rocks..
(bkz: ugh diyen kız)
Başıma bir şey gelmeyecekse zevksiz kızdır. Şu uggların zarafet anlayışına ne kadar ters olduğunu bir anlayabilseler giymekten vazgeçerlerdi. Hakikaten zarif durmuyor ayakta, kaba görünüyor. Hele ki ayak büyük ise daha da büyüterek kibarlık sıfatından soyutluyor insanı. Ayakkabı tasarımcıları ne güzel botlar, çizmeler tasarlıyor. Biraz da onlara şans verseniz de onlar ekmek yese? Bu giydiğiniz tasarımdan ziyade ayağa geçirilmiş kese kağıdı gibi.

Neyse, bu konuda ugglara çok tepkiliyim.
bastıbacak oldukları gözlemlenmiştir. nedir arkadaşım bu pespayelik?

bir parça tayt, uzun göt kapatan göMLEK ayaklara da bu kuzu parçaları. sık mı oldunuz?

nedir size bunu yaptıran ha, ne? sürekli sizleri düşünüyorum lan, sürekli. sütten kesildim.

bir insan ayağına kuzu giymenin nesinden zevk alır? kuzu lan resmen.

NEYMiŞ: SICAK TUTUYORMUŞ?

E MADEM KIÇINI AÇMA YAVRUCUĞUM.

NOT: BiR vejetaryen OLARAK KOYUN VE KUZU DERSiNDEN ELDE EDiLDiĞi iÇiN DE PROTESTO EDiLMESi GEREKTiĞiNi DÜŞÜNÜYORUM.
karşıdan gelene hareket çekiyormuşçasına bir duruşa sahip olan tiksinç şey. dünyanın en güzel kızı da giyse içinde ayak değilde beş kilo löp kıyma var gibi duruyor.
kızlarımız için özel üniversiteye gitmenin abercrombie giymelerinden sonraki şartı...
bokları pembedir.
Özel, ünlü ve ismi duyulmuş okulda okuyan starbucks'tan çıkmayan Berkecan'lar olmadan yaşayamayan her dakika portfölyesini yenilen genellikle çakma sarışın ve basık tofaş gibi dolaşan yaratıklardır.
çok değerli ugglarını fosforlu pembe eşofman altıyla kombine ederek sevgi meydanında dolaşan kızdır. *
bizim okulun %85'ini oluşturan topluluktur.

ayrıca; (bkz: ayı patisi)
u-ltra
g-erizekalı
g-iyeceği'ni giymiş kızdır.
yamulmuyorsam yazın da kışın da ayağı terletmeyen ve rahat olan ugg leri giyen normal kızdır.
rahatına düşkün kızdır.