bugün

tanım : uefa'nın beşiktaş, bursaspor ve gaziantepspor'a verdiği cezalar için galatasaray'ı güçlendirmek için hazırlanmış bir oyun olduğunu düşünenlerin beyanatı.

böyle düşünenlerin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım, onlar kendilerini biliyorlar.

ceza geldiğinde bütün medya "maddi uygunsuzluk" yüzünden ceza aldığını söylese de biz burada olayın öyle olmadığını, demirören döneminde uefa'ya bildirilen rakamların aldatıcı olduğunu, dolayısıyla bu yüzden beşiktaş'ın ceza aldığını söyledik.

(bkz: beşiktaş ın avrupadan men edilme sebebi)

ve saatler sonra beşiktaş kulübünden yapılan açıklama da bizi doğrular nitelikteydi.

ancak, bu olayların galatasaray'ı güçlendirme çabası olduğunu iddia eden bünyelere, tohumu eksiklere hangi kafayla cevap vereceğimi ben bilmiyorum sözlük. bilen biri söylesin.

edit: puhaha işin daha komik tarafını söyleyeyim; twitter'da yıldırım demirören'e tepki gösteren beşiktaşlılara fenerbahçe'nin webteki en büyük portalı olan 12numara.org destek veriyor ve şöyle diyor "geçmiş olsun, bu oyunun farkına geç de olsa varıyorsunuz" diyor puhahaha

edit2 : galatasaraylılar eksiliyor fenerbahçeliler artılıyor, ibretlik. *
cemaatın işi hep bunlar.

bunlar galatasaray'a yeniden uefa aldırma çabaları. eğer fenerbahçe'yi men ettirebilirse cemaat, galatasaray şampiyonlar ligi şampiyonu olacaktır bu sene.
hepsi cemaatin oyunudur. uefa cemaatindir. feneeeeeğr herkesi yeneeeeğr.
bir önermedir. ayrıca sol frameden gördüğümde kahkaha atmama sebep olan önermedir.
uefa 53 ülkenin takımlarından sadece bursa, beşiktaş ve antep'e ceza vermiştir. bir tek bu 3 kulüp mali kriterlere uymuyormuş koca avrupada...

(bkz: yersen)

bugüne kadar mışıl mışıl uyuyan bjk ve bursa taraftarına galatasaray'ın imamından mesaj var;

http://www.youtube.com/watch?v=TCx2j6oZF8Q

edit: diğer 8 takımın adını da alalım...ayrıca krizden çatlayan yunan takımları veya borçları toplamı türkiye ligini satın alacak atletico madrid ve valencia'ya nasıl ceza gelmemiş bi açıklasalar da bilsek.

son olarak fotomaç ayarı denyolara da tekrar ve tekrar

ilhan helvacı ve lütfü arıboğan ne iş yapar diye soralım...

fethulahın takımının taraftarı da bu kadar naaparsın...
uefa 53 ülke takımları arasında 11 takıma ceza vermiş, 3'ü türkiyeden.

bilip bilmeden yazıyorlar ya şaşıp kalıyorum ya...

ulan beşiktaş kulübü bile açıklama yapıyor ve durumun ne olduğunu ortaya koyuyor hâlâ galatasaray'a bok atmak için debeleniyorlar yemin ediyorum aklımı kaçıracağım artık.

beyler ciddi söylüyorum; allah'ını seven birisi bu ne idüğü belirsizlere yıldırım demirören yönetiminin evrakta sahtecilik yaptığını ve bu yüzden ceza aldığını açıklasın. hatta beşiktaş kulübü'nün yeni yönetiminin de bunu doğruladığını. lütfen bakın çok ciddiyim.
platini'nin fethullah'la görüşmeleri çok yakında fenerbahçe internet sitesinde yayınlanacakmış... aslında hedef fenerbahçe. yolunu yapmak için de beşiktaş, bursa ve antep'e kıydılar...

not: evet moronum...
yazmıyım yazmıyım diyorum ama, bunu bile fetoya bağlayanlar var. siz hangi tarlanın hıyarısınız amk bu siktiğimin herifi bu kadar güçlü madem niye kupayı aldırtmıyor galatasaraya ?
cemaatin uefa'da ne kadar etkin olduğunun bir kanıtıdır. zaten biliyorsunuz, geçen aylarda platini bir cemaat evinde maklube yerken görüntülenmişti. işin buraya varacağı belliydi. cemaat fransız platini eliyle, bazılarının tabiriyle fransız takımı galatasaray'ı güçlendirip, fenerbahçe'yi ele geçirme operasyonunu taçlandırmak istiyor.

not: yukarıda yazdığım gerçekleri hala göremeyen insanlar var ya, şaşıyorum.
siktiriniz gidiniz efendim desem yeridir. zira kibar bir dille söylemek istiyorum, çünkü bir yıldır şike olaylarından beyni sulanmış fenerli dostları çok kırmak istemiyorum. beyler açıklıyorum galatasaray ı cia koruyor, hatta önümüzde ki amerikan başkanlık seçimleri için obama gs taraftarları yanına çekmek istiyor amk.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
uefa tehlikenin farkında gaziantepspor'u da men etmiş. akla mantığa sığar mı be. koca uefa'nın işi gücü kalmamış galatasaray'ı güçlendirecek. yakında deprem olucak onuda galatasaray'a bağlayacaklar ona yanıyorum.
benim anlamadığım bu cemaat geçen sene nerdeymiş bizim kuşgiller ailesinin diline malzeme edilmemize neden engel olmamışlar.

her haltı yapan cemaat bir geçen sene işe yaramamış. senki koskoca cemaat, galatasaray'a uefa kupası aldırmış takımsın ama gel görki geçen sene avrupa kupalarına katılmayı hak edecek duruma gelmemize yardımcı olmadın.

var bu işte bir terslik.
komikmiş.
maddi olaylar yüzünden men edilen kulüplerle, fenerbahçe nin olayını bir tutan dangalakların söylemidir.

bakın bakalım gs medyası ve cemaat beşiktaş ı v.s linç etmeye çalışacak mı ?

tabii ki hayır. hem olaylar aynı değil, hem onlar fenerbahçe değil. yani galatasaray ı ezen kulüp değil.