bugün

değil okurken,mezun olduktan sonra bile cahil cühela olan tıpçıların kendilerini harbi doktor sanmalarıdır. hastabakıcılar bile "hasta eks oldu" derken bunlar aspirin bile yazamazlar.
içinde ukte kalan insanların kurabileceği tarzda hede.
sanılanın aksine aklı başında insanlar olduklarından; kendilerinin farkındadırlar tıpçılar. ne zaman ne olacaklarını bilirler. ha istisnalar mı? kaideyi bozmaz onlar, geçiniz...
elbet bir gün hayallerine kavuşup doktor da olacaklardır. destek olunmalı; o kadar zaman okuyup köpeğin maskarası olmak, yazık...
tıbba dair tek bilgisi aspirin ve eks olmak olan birkaç gerizekalının ulaşamadığı mesleğe b*k atma olayı.
doğru bir söylemdir. çoğunda böyle olabilir fakat o kişiler düz liseden tıp fakültesine geçtiğindendir. kim ne derse desin sağlık meslek lisesi mezunları bu düz, anadolu, fen, kolej mezunlarından daha kalitelidir.
işine adapte olmuştur, seviyordur. iktisat fakültelerinde, eğitim fakültelerinde de görülür sadece tıp fakültesine indirgemek saçmadır.~~kıskanma hacı
tıp okuyorsa kendini avukat sanması daha mı iyidir ?
doktor sanılmasından farksızdır.

- abi nerde okuyosun.
- tıp fakültesinde.
- doktorsun yani.
- yok a daha okuyorum.
- hadi hadi doktor ol ilk hastan ben olcam.
- ...
panik yok "doktorlar" ı izledik 5 sezon işimizde ustayız..
t*pçıların daha okul bitmeden kendilerini doktor ilan etmesidir. okul bitmediği sürece doktor falan değilsiniz, sadece t*pçısınız. sadece t*pçı.
Adam o kadr çalışmış bırak sansın zaten olucakta neyin derdi bu?
t*pçı kafası bi alem dedirten olaydır. dur bi okulu bitir bakalım. okulunu bitirmemiş boş beleş öğrenciye doktor demem ben.