bugün

güzeldir ekranada yakışıyor fakat oyunculuğu son derece kötüdür.

acilen oyunculuk eğitimi filan alması gerekir.

bu kötü oyunculukla nasıl bu kadar filmde rol almış ve almaya devam ediyor anlamış değilim.
reha erdem'in kosmos filminde rol alan oyuncu - spiker.
musallat 2 filminin tek tezatıdır. film korku filmidir ama hatun o kadar tatlıdır ki ne kadar iyi de oynasa filmin korku kısmını yaşayamadık onun yüzünden.
görsel
kosmos'ta yarmıştır.
ad soyad kombinasyonu da en az kendisi kadar güzel olan oyuncu...
"Artık istiklal'de mini etekle yürüyemiyorum" diyen oyuncu.

http://www.hurriyet.com.t...uyemiyorum_sinema_unluler
Gerçel hayatta Babası gibi olan ilhan şeşen'le film dahi olsa berbat sahnelerde olması mide bulandırmıştır kendisinden.Çok itici bence.
Bana cevap niteliğinde bir tweet atmış oyuncu. hafif japonları andırıyor. ( Neyseki japonları çok severim. türk-japon derneği üyesiyim.) Attığı cevabı görmemek benim için büyük bir elem oldu açıkcası. En azından türkü hanımın cevabını merak ediyordum. Kendine başarılar diliyoruz.
Kök-Tengri yolunu açık kılsın.
(bkz: 1985) doğumludur.
Aman Allahım o ne güzelliktir, çıtıpıtılıktır, tatlılıktır, Allah sahibine bağışlasın diyecem, şimdi evlenmezde o, 20 25 yıl kariyer basamaklarında tırmanır, ama kimbilir belki bir gün tanışırım, belki bir kahve içmeye götürürüm...
güzelliği bir tarafa kendisini yakından tanıyanların ifadesine göre kafası biraz boş olan hatun. lakin sağlam bir filmin kadın karekteri rolünü de kapmış aktris.

(bkz: kosmos)
(bkz: neptün)
kendisini çok sevdiğim oyuncu. musallat 2 afişlerindeki hali de çok güzel bana göre.
Çok sevdiğim bir oyuncu. Geçen hafta çakıl taşlarını yeniden izleyince aklıma geldi. Sesi de çok güzel. Yaşını duyunca şok oldum.
kosmos ve şubatta zirvede olan çok çok güzel oyuncu.