bugün

(bkz: evlenilecek erkek olmak)
Ehe.
Caydemleyenkiz 'ın sözlüğün Esra erol'u olmasına güvenerek nikah tarihi almaya gidiyorum görüşmek üzere.
Samimidir. Gelenekçidir. Öyle seküler , avrupai olacam diye şekilden şekile girmez.

http://vocaroo.com/i/s10ljkqg5Z6e
bana seslenilen başlıktır. türkü dinlemeye bayılırım. neşet ertaş , musa eroğlu , yenilerden ismail altunsaray türküleri severim.
benimdir. türkü dinleyip dinleyip efkarlanırım. dünyanın en temiz şeyi türküdür arkadaşlar türkü dinleyen adamdan zarar gelmez.
özüne bağlı, kültürüne sadık, samimi ve sevdası olan erkektir.
ayrıca ne diyorduk? türk türkü dinler.
benimdir , dinlediğim şarkıların yarısından fazlası türküdür. neşet ertaş varken serdar ortaç dinleyemiyorum.
Adamdır adam.
Sen ağladın canım ben ise yandım
Dünyayı gönlümce olacak sandım
Boş yere aldandım boş yere kandım
irengi gözümde solan dünyada

Gelde bunu dinleme be..
derdimiz vardır dinleriz. mutlu oluruz yine dinleriz. iyi ki Türküler var.
Boş tip. Evet.
kız olsaydım suratına bile bakmazdım. otantik herif.
bana türkü söyleyen kadın lazım.
Benimdir. Erkek kadın farketmez türkü dinleyen, seven insan candır.
özünden kopmayan erkektir.
Türkü dinlemeyen, şiir sevmeyen, kitap okumayan ve çay içmeyen birine gönül vermeyin sözü öyle doğru ki.
türkü dinlemenin nesi varoşluk oluyor? bir de kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz diyor şaka gibi :d
delikanlı erkektir.
Has erkektir.
https://www.youtube.com/watch?v=N5EXFq8jP6o
zarar gelmeyecek mülayim erkektir.
Üstü başı tezek kokuyordur. Kaçak çay ve Tütün içiyordur. Iyy. Erkekler zaten çekilmiyor kaldı ki böyle köylü varoşları hiç hiç çekilmiyor.
Azıcık klasik müziğe yönelin ya, utanıyorum sizden.
köylüdür. Bende köylüyüm ordan biliyorum.
köylüdür. Bende köylüyüm ordan biliyorum.
köylü değilim, türkü dinliyorum ama nedense üstüm tezek kokuyor. müziğin getirdiği ambiyanstan herhalde.
adamdır. geçmişten gelenleri unutmayan,türkülerin sözlerinin şu anki pop denen saçma türün sözlerinden kat kat iyi olduğunu bilendir. neşet ertaş,selda bağcan dinleyip artistlik yapıp gelip burada türkülerimize laf saymayın.