bugün

"kürtçülerin o. ç olması.çok büyük gerçek.
ülkücüler ile türkçüleri karıştıran andaval yorumudur.
türk olup türklükle afedersin t.şak geçenlerin düşüncesidir.
bir genellemedir. aslında hepsi öyle değildir.
Geri zekaliyi ayrı yazamayan birey beyanidir.

Ahahahaahahddjd.
Orospu çocuğu kansız avuntusu.
türkçüler mi gerizekalı? türkçüler? şimdi bak bi bunağın peşine takılanları türkçü sanıyorsan, yanılıyorsun canım.

türkçüler, osmanlı'nın son zamanında cumhuriyet fikrini ortaya attılar. yanlış karar mı?

türkçüler, din diye arap kültürünü, cemaatleri tarikatları reddettiler. yanlış karar mı?

türkçüler, bu pkk ortaya çıktığında "ne özgürlük savaşçısı, şerefsiz bunlar, herkesin altına yatarlar" dedi. yanlış mı demişler?

türkçüler, türkçe olimpiyatları yaptığı halde, "hoca moca değil, şerefsiz bu herif" dediler, yanlış mı demişler?

türkçüler, yüzyıllardır "bırakın bu arap seviciliğini batı hayranlığını, bizim gerçek dostumuz, kendi kanımızdan türki cumhuriyetlerdir, orta asya'dır" diyorlar, yalan mı diyorlar?

bunları dedikleri her dönemde onlara "gerizekalı" diyen gerizekalılar hep oldu hep de olacak maalesef.
Türkçü ne la? Türk üreten usta mı?
türkçü diye bir şey yoktur .

sızmalar kendilerini kandırmasınlar daha fazla !

türk olmayan türkçü olmaya çabalar !

türk türk tür !

damarda ki kanla alakalı yani !

damarda akan kan türk değil ise neyci olursa olsun artık .

100 senelik osmanlı düşmanı sözüm ona türküm diyenler de var !

türkler mi ?

tabiki değiller !

batının köpeği onlar !

madam ve mösyöler gibi giyinmelerinden onlar gibi yaşamalarından ezana kitaba dine düşman olmaları bunun göstergesi olmuyorsa sen körsün bir göz doktoruna git vakit kaybetmeden !
Tiamat malı gene arapın dinine bağlamış türklüğü.
Mal kardeş, senin o dinin olmadan öncede türk bu günkü gibi gene aslanlar gibi türktü.
Hatta içimize arap dönmeleri dolmadan önce bugünkünden bile türktü.
bazılarının chp ye transfer olmasından dolayı ortaya çıkan acımasız çarpıcı gerçektir. net.
Aslında Türkçülük ile alakası olmayan yazarlardır. Gerçekte atatürk e düşmandırlar. Yani Burada pkk lıda olsa atatürk ile ilgili bir şeyler paylaşsa o bile alkış alır. atatürk çok çabuk kullanılan bir malzeme haline gelmiştir bunların sayesinde.
Dedi eşek siken dağ teröristi...
tüpçülerin anladım hay aksi.
eğitim cehaleti alır. öşekcilik baki kalır sayın amına koduğum.
Diye başlar Mezopotamya eşşekleri.
Şüphesiz ki doğru tespittir. Ülkücüler de kürtcüler de hepsi aptal. Aptal olmayan biri herhangi bi ırkı yüceltemeye falan çalışmaz ya da başka bi ırktan nefret etmez.
Türkçülük değil ülkücülük problemli biraz zeka seviyeleri çok düşük.

Hemen stepne olabiliyorlar.
Türkçülük milleti belli olmayanlar için aşırıcılıktır .
insanlar ben kürdüm, ben göçmenim ben gürcüyüm falan diyince ooo harika özgürlük diyerek şakşaklıyorsunuz. bir insan ben türküm diyince vay gerizekalı, vay faşist. siz türkiye devletinde yaşamanıza rağmen, insanların türküm demesinden, türk hak ve menfaatlerini gözetmesinden rahatsızlık duyuyorsunuz. bu yaptığınız ikiyüzlülükten, riyakarlıktan başka hiçbir şekilde tarif edilemez. elinizden kolunuzdan tutan yok, bu ülkede yaşamanıza rağmen "türk" kelimesi sizi bu kadar rahatsız ediyorsa, herhangi bir ülkeye yerleşmekte özgürsünüz.
Atsızcılarda ya da kimi türkcülerdeb1940'larda tutuklanmıştır ve ona buna "PKK"lı "deaskpbli" deme hakları yoktur. Aynı hitlercilere benziyorlar böyle diyerek.
görsel
ernesto işine bak koçum gerizekalı falan değillerdir.
Sadece türkçüler değil. Kendi ırkının fanatiği olan herkes gerizekalıdır.
türkçülük, milliyetçilik, ırkçılık kavramlarını birbirinden ayıramayan çakma che söylemi.
Demeye çalıştı cahiller.
Size anlatmak isterdim ama beynini kullanamayanlar için boş çaba olur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar