bugün

Soysuz it. Irkını siktimin gavatı. Kancık köpek.
belki bir nedeni olan kürttür. annesi babası belki onun çocuklarına bir şey yapmıştır. her duyduğuna inanma her gördüğünün yarısına inan demişler. dikkate alalım. açık ve net.
ülkemizde özgürlük savaşçısı devrimci diye yutturulmaya çalışılan şerefsiz ittir.
yazarların üzerinden prim yapacak bir konu bulmasına vesile olmuş kürttür. şimdi herkes birbirini artı oylar falan. ne güzel. açık ve net.
sormadan soruşturmadan önüne ne koyulursa ona inanan andaval yazarların varlığını göstermiştir.

Videodaki çocuk türkmen değil, ona silah doğrultan mal adamın akrabasıdır. Bu salak adam ise çocuğu altına yaptığı için aklınca böyle saçma bir yoldan cezalandırdığını düşünmektedir. Evet adam kürttür, çocuk da kürttür ve akrabasıdır. Fakat yapılanlar salakça bir şakadan ibaret değildir.

Bu açıklamadan konuya dair bir kaç söz söylemeyi de kendime görev biliyorum. içimizde öyle faşist öyle dar görüşlü insanlar var ki bir kendini bilmezin yaptığı tamamen kendisinde başlayıp kendisinde biten hatasını bütün bir millete mal etmektedir. Böyle salakça yorumlar yapılacaksa türk olan ve kızına tecavüz eden bir şerefsizi örnek gösterip tüm türkler kızına tecavüz ediyor diyebilecek miyiz yani?

Herkesin birazcık olsun düşünmeye, sorgulamaya, aklıselimliğe ihtiyacı var cidden.
Şakaymış. O zaman biz size g3'le "şaka" yaparken niye bu kadar ağlıyorsunuz?
Orospunun son çocuğudur.
Buyursun hümanist takılıp, pkkyı savunanlar izlesin öncelikle. Küçücük bir çocuğa bunu yapabilen birini insan olarak görebiliyorsanız, hümanizminizle size iyi eğlenceler.
kafatascilarin birbirini yalamasi icin imkan saglamis kurttur.

bir kisi uzerinden butun irki yargilamislar yine.

igneyi kendine cuvaldizi baskasina batirmak yok bunlarda zaten.

butun turkler super, harika, muhtesem.

butun kurtler terorist.

aq ergenleri.

sizin elinize klavye verende kabahat sizde degil.
k*rtlerin iç yüzünü gösteren videodur. genelleme falan değildir realitedir. bu yüzden k*rtler kimyasal ve biyolojik silahla yok edilmelidir. nükleere gerek yok bunlar için o kadar maliyete değmez.
orospu çocuğu. inşallah tez zamanda çocuğun geberir.

edit : bunu eksileyen kansız kara kafalı ırkını siktiğim seninde evladın kollarında ölsün.
Bu amk kürdüne bile hak veren şerefsizler var aramızda, amına koduumun iki yüzlüleri, bu hareketi bi türk askeri falan yapsaydı avrupada şikayet etmediğiniz türkiyede eylem yapmadığınız yer kalmazdı, sonra niye ırkçı oldun dersiniz, amınıza koyim sizin.
Silahı tutan Kürttür, silah tutmasıyla Kürt olmasının alakası olmayandır. Mazlum Türk'tür. Türk olmasının mazlum olmasıyla alakası olmayandır. Lütfen olaylar üzerinden Faşizm yaparak kendimizi tatmin etmeyelim. Masumun ölmesi kadar lanet birşey yoktur. Biri ırkından ötürü ölmeyi hakeder demek, tanrıyı oynamaktır. Insanlık değildir. Kimse karar veremez buna Sayın faşist.
uludağ sözlüğün forum sitesine dönüştüğüne dair yeni bir bulgu verisidir.
yukarıya bir video koy. iddialı bir başlık. içi boş bir entry.
bildiğin tek şey küfür.
tabiyki eksilerler amk.
Aga sizin damarlarınızdaki türk kanını kim çekti de içine hümanizm doldurdu, bi kere de türkten yana olun ne korkuyosunuz anlamıyorum, böyle yapınca modern falan mı oluyosunuz, bak o zaman, o çok modern ülkeler var ya fransa amerika ingiltere italya falan, ırkçılığın doğduğu yerler buralar, sen bunların kendini gösterdiği çok iyiyiz insan sevgisiyle doluyuz ayaklarına özenirsen iki gün sonra altından ülkeni çekip alırlar anlamazsın ne olduğunu, böyle kandırıyolar sizi işte,böyle milli duygularınızı yok ediyolar, çünkü biliyolar ki bu çözülme türkiye için tehlikeli.
Şaşırtmamıştır.

Bugün yeterince güçlenseler Türkiye'de de aynısını yaparlar. Hatta yapıyorlar bile.
adam tutup şaka diyor.
deli oldum.
allahaşkına bunun tam tersi olsaydı bir türk askeri bir çocuğa olmaz ya yanlışlıkla yapsaydı.
Ne yazardin ve ben senin yazdığını yazsaydim ne derdin.
mesele türk-kürt-çeçen-inguş meselesi değil , aynı uygulamayı çinliler uygurlara yapıyor. beyaz amerikan polisi zenciye yapıyor , alman örtülü şekilde avusturyalıya yapıyor (avusturyalılara 3.sınıf alman diyorlar) ,

mesele savaşın,silahın ve kontrolsüz gücün insanın içindeki hayvanı nasıl ortaya çıkarttığı...

bu psikoloji insan tabiatının bir gerçeği , adam olmak zor, insan olmak zor , hem adam hem insan olmak çok daha zor.

kadın ve çocuklar insandır ama benim de içinde bulunduğum erkek milleti kritik eşiği aştığı zaman tam bir canavardır.

(bkz: sineklerin tanrısı)
Yarısında kapattığım video.
Gücün çocuğa mı yetti? Ulan fistan giyip kaçanlardan ne beklersin. Allah düşmanın bile namerdini vermesin.