bugün

Hadi inşallah.
ırak şam israil döllerinin elindeki türkmen dağının kurtarılması ve asli sahiplerine geri verilmesidir.
bazı kanı bozukları üzen gelişmedir.
sözlük de ışidci kaynıyor. ihalelerin yağmur gibi gelmesine şaşırmamak lazım.
hala düşmedi mi ya. bu kadar dua ediyorum, nereye gidiyor bu dualar. hadi inşallah rabbim amin.
Cidden buna seviniyormusunuz veya orada ki insanlara yardım ediyorlarmı sanıyorsunuz? Bildiğin sivilleride öldürüyorlar körmüsünüz? Yani burada esad veya rusya taraftarlığı yapmak nedir? Allaha vrremessiniz hesabını. Okul bile bombalıyorlar siz şakamısınız? Neyse sıra bizede gelecek o zaman görecem ben sizi. O çok sevdiğiniz rusyanızı esadınızı iranınızı. O zaman aklınız başınıza gelir. Pkkya verdikleri destek zaten ortada.
ulan tüm dünya esad'a karşı savaşanların terörist olduğunu anladı bi bizim aptallar anlamadı.
Sanki oralara gidip tespit yapmış gibi okullar vuruluyor diyor. O okulları hem vurup hemde esad vurdu diyen sizin mücahidler olmasın.
Cahilsiniz. Başkada birşey demiyorum size. Şurada bile iki dakikada hem hakaret hemde beni taraf ettiniz ya. Birşey demiyorum size. Sonumuz hiç iyi değil bu gidişle. Ben içerisindeyim zaten hergün afganlısınında suriyelisininde ıraklısınında. Komedisiniz.
müslüman esad reisin her türlü arkasındayız. zalimlere, kötülere, ve de şerrrefsizlere inat yaşasın esad ulan!

görsel
Kuzey suriye ve ırak'ta türkmenler selçuklular döneminden beri yaşıyor. genelinin ışid ya da herhangi bir teör örgütüyle bağlantısı yoktur.
bazı orospu çocukları neye dayanarak tüm türkmenleri ışidçi ilan ediyor anlamadım. adamlara türkiye el uzatmadığı için bu sefilliği çekiyorlar. bölgelerini korumak için gerekli silahı tabii ki diğer örgütlerle iş birliği yaparak temin ediyorlar.
köktendinci teröristleri israil besliyor. düşmeleri iyi.
Ya öyle mi ?
Hadi inşaallah inşaallah denilesi durum.

Üzüldük mü asla.
Sevindik mi hem de çok.

Alperen ve ülkücüler ona buna sataşacagina gidip adam gibi mücadele etsin türkmen dağında.
orospu çocukları üzülmüştür. ne de olsa ölenler orospu çocuğu ışidciler. hayır ben şunu anlamıyorum, cihad diyorlar ulan git çin'de kendi memleketinde farz olan cihadını yap, ya da rusya'da farz olan cihadını yap, kafire karşı cihad edersin şehit olursun. türkmen dağlarına geliyorlar burada müslüman suriye ordusu tarafından gebertilip pok yoluna gidiyorlar. bu gerçekleri böyle sosyal medya trollemeleriyle filan değiştiremez hiç kimse. dünyada herkes her şeyin farkında.
ya bu türkmenler türkmen dağını kime karşı koruyor? Suriye ordusuna karşı! Ya biraz akıl biraz mantık sizin pkk destekçilerinden farkınız ne? Pkk da güneydoğuda işgalci tc'ye karşı mücadele ettiğini iddia ediyor. Güneydoğuda cudi dağı benimdir tc giremez diyen pkk'lı ile suriye'de türkmen dağı benimdir esad giremez diyen türkmen arasındaki fark nedir biri bize anlatsın.
"Türkmenler ölüyor... Sevinin... Türkmenlere "IŞiD" yanlısı terörist diyen şerefsizler sevinin... Türkmenlere yapılan yardımlara iftira atan şerefsizler sevinin... Türkmenlere yardım etmeyip, yardım ediyoruz, güç sahibi şerefsizler sevinin..."
insanlık tarihi boyunca hiç bir yere gelememiş etnik zümrenin Türk milletinin özü olan Türkmenlere hakaret etmesi kendilerinin ne kadar aciz olduğunu gösterir.
Uludağ sözlük böyle olacaksa ekşiye gidelim. Ne kadar kanı bozuk vatan haini varsa organize mi geliyorlar anlamadım. Haberleşip haberleşip geliyorlar herhalde böyle başlıklara. Nerede türke zarar geliyor, orada çanak tutuyor şerefsizler.
Ne zamandır bu o rus bu çocuklari ışid kafali musluler türkleri düşunur olmus? diye aklima soru getiren baslık. Kimin topragini kime karsı savunuyor bu ısidliler? Beter olsunlar.

Bizim kimsenin bir karış topragında gözumuz yok, kimseyede bir karis topragimizi vermeyiz.
Anası sikişken evlatları sevindiren durumdur, ecdadı sikik götlrin mutlu olduğu olaydır. Mesela bunların anasını siksen ne kadar büyük skin varmış der. Öyle orospu çocuğu bunlar . Rusya özür bekliyordu değil mi bizden? Pardon Rusya, ne tarafa doğru kaldırıyoruz?
Alinti...

ocakbaşı kebap ustası alberenleri yarın türkiye'nin çeşitli yerlerinden otobüsler ile sınıra, oradan da türkmen dağına göndereceğiz.

cephanesini kapan yiğid kürşad mürşad, alberenler almerveler hemen hazırlansın.

bu iş öyle sizin tabiriniz ile '' ibne '' tehdit etmeye benzemez.

hadi bir zahmet türkmen dağına, hadi o götü bir görelim. bakalım '' ibne '' götü kadar var mı ?

Alinti(eksisozluk: bembeyaz disler saglikli gulusler)
(bkz: türkmen dağının düşme sebebi)
duamızın ardından bir gün bile sürmedi düştü. sağlam nefes varmış bende de ha. maaşallah.

(#32886475)

neyse cumaya gideyim de şu rakka meselesine bir el atayım gayri.