bugün

doğru olabilecek önerme.

hayır o ergen anketinden değil de , almanya ve amerika'da sevilmediğimiz belli. bizim ergenler amerikan bayraklı t-shirtleri "trend bunlar yha " diye giyiyor.

kuyruk acısı muyruk acısı diyenler olmuş ama ne yazık ki çok üstün ülkeler bizden. neden abd'ye giremediğimizi daha iyi anlıyorum. zeka seviyesi düşük insanların açtığı anketten bahsetmiyorum. şıklara bakarsak yorumlamak çok zor olmayacak.

typical muslims
yes
definetly
for sure

(bkz: yarak afedersin)

--spoiler--
istanbul levent'deki ilm midir nedir , ordaki alman bir ingilizce hocasıyla sohbet ettim yarı türkçe konuşuyordu zaten. sarfettiği kelimelerden çıkardığım anlam şu :

istanbul havasını seviyorum fakat herkes böyle düşünmüyor. herkes müslüman , hristiyan veya ateist değil. ön yargı kelimesini türkiye hakkında sohbet ederken daha iyi anladım. pis insanlarmışız , almanyada herkes türklere ön yargılı ve soğuk davranıyormuş.

(bkz: çokta sikimde)

osmanlı'mız var bizim demeyeceğim. sadece siklemeyin şu anketleri vb.
--spoiler--
Yahudiler varken bize dusmeyecek durumdur. Tamam Abd, Almanya falan sevmez belki ama Japonya, Afrika, Asya, Balkanlar sever ve sayar. Buralara gidip Turk oldugunu soyleyip sayilmadim, sevilmedim diyen bir insana hic rastlamadim.