bugün

Türklerin yükselişe geçmesi taraftarı olmayan ırklardır. Kürt, arap, yunan ve ermeni ırkları başta gelir.

Tek kaş editi: genç hırbolar rahatsız. *
sanırım kurt ırkıdır.
tüm dünya ırkları.
ıngılız altınının kopeklerı arapların unutulmamsı gereken ırklardır.
dünya nın başına bela olan ırklar olarak değişseydi cevap şöyle olurdu türk diye geçnip kürtlere ermenilere vs.. laf atan zibidiler olarak değişirdi.

kavimler Allah ın ayetinde birinde kesin olaak belirtilmiştir ve kavimlere düşmanlı etmeyin kendi kavminizi başka kavimlerden üstün görmeyin Allah ın Ayet ini inkar etmeyin.

DiLLER VE RENKLER,

ALLAH IN AYETLE­RiDiR

-Rabbimiz Allah şöyle buyurur:

Göklerin ve yerin yaratılması ile dillerinizin ve renkle­rinizin ayrı (farklı ve değişik) olması da, Onun ayetlerin­dendir. Hiç şüphe yok bunda, âlimler için gerçekten(alına­cak dersler) vardır.
ingilizler,kürtler,ermeniler,yunanlar.
not; arapları unutmuş amk.
Türklerin başına bela olan irk Türklerdir. Yani kendi kendilerini mahvediyor bunlar.
şüphesiz rumlar, fransızlar, kürtler, sırplar, yunanlar bu ırkların başını çeker.
milli takım açısından kesinlikle ingilizlerdir. adamlara gol bile atamadık la.
trklerin başına en çok bela olan ırk;
(bkz: türkler)
türklerin güçlüyken, güçsüz görüp başına bela olduğu ırklardır. şimdi de bekli devran dönüyordur.

türk dışındaki diğer tüm ırkları da türk düşmanı zannetme paranoyası ile de ilgili olabilir.

büyük devletlerin daimi dostu ve düşmanı olmaz. çıkarlarına göre dost ve düşman edinirler. ama dediğim gibi bu büyük devletler için geçerli, türkiye gibi ülkeler için değil. türkiye gibi ülkeler kendi dışındaki herkesi düşman görme paranoyasına sahiptirler.
türklerdir. vatanina milletine sahip çıkmayıp bir kurtarıcı bekleyerek her geçen gün daha da dibe çökerten kendisidir. tabi bu süreçte aktif rol oynayanlar da yok değildir. bunlar malumunuz kapitalizmin elinde kukla olan ırklardır.
israil in orta doğuda ki su stratejisi üzerine hakimiyet altına aldığı ve bağımsız kürt devleti vaadi ile kandırıp fırat ve dicle nehirleri arasında bir kürt devleti kurmaya hayalen arzulayan kürtler.
Kurt, ermeni deyince otomatik olarak fasist oldugumuz bir ulkede yasiyoruz. O zaman size tum bu olaylarin arkasindaki milleti soyleyeyim:
ingilizler.

Baslik irklardan bahsetmis, o halde ben de bir irk soyleyeyim:
samiler.
Antisemitist degilim ama araplari ve ibranileri sevmiyorum, onlarin tum dunyaya zarar verdiklerini dusunuyorum.
kezbanuslar çok iş açtı başımıza.
sözde türkler. kürtler demiyorum onlar bela olsalar cürmü kadar yer yakarlardı. ah şu bayrak düşmanı sözde türkler olmasaydı.
en fazla yine kendileri kendi baslarına bela olmustur. Türk tarihine bakarsanız en büyük zararı içindeki vatan hainleri vermiş. tam su anda oldugu gibi...
Dünyada ki ne kadar ırk varsa hepsinin bize en az bir tanede olsa atmış olduğu kazık vardır. Allahın ordusu olmamız bize zalimlik hakkı vermediği için kazık yiyen taraf her zaman biz olduk.
şu çözüm sürecinde akil adamların ortalıkta gezindiği hele hele bu dönemde sıkıntı yaratacak bir meraktan öte gitmeyen ırklardır. laf aramızda, dolayısı ile topunun amk. diye haykırdığımdır.
Şüphesiz Rus'lar dır.
türklerdir.
cincik gibi kizlariyla tabiki cin.(bu hocamin sozuydu 4yil bunu duymaktan igrenmistik)
diğer türklerdir. mesela safeviler osmanlıların iç yapısını bozup baya bi hasar verdi. şahsen ben olsam doğuanadoluyu safevilere kiraya verirdim avrupa seferinden dönünce almanyadan oğlum geldi evi boşaltın derdim swh (bkz: beyin bedava)
(bkz: türkler)
Teoman'a Mete, Bleda'ya Attila, Celaleddin Harzemşah'a Aleadin keykubat, Bayezid'e timur, yavuz'a ismail hatai...
(#20418284)e ek olarak:
türklerdir:
2. bayezid'e cem sultan, fatih'e uzun hasan, osmanoğullarına karamanoğulları, yavuz'a tumanbay(memluklu)...
güncel Önemli Başlıklar