bugün

nankör olduklarından olabilir. zira kürtlere ne verirseniz verin hep bir adım sonrasını isterler ve asla teşekkür etmeyi bilmezler.
(bkz: devlet politikası)
kürtlerden kasıt sürekli doğuda asker öldüren terörist,elektrik faturası ödemeyen,doktor-öğretmen döven kişiler olarak düşünülür fakat her doğuda yaşayan insan kürt değildir,her kürt doğuda yaşamaz ve bunları yapmaz. bunun anlaşıldıgı zaman bu sorunsal ortadan kalkacak.
büyük güçlerin sevmesini istemediği için.

müslüman nasıl ki dünyanın teröristi yapıldıysa medya yoluyla, kürtler de türkiyenin teröristi yapıldı.

oysa ki öyle bir şey yok.

(bkz: hep amerikanın oyunu)
çünkü insanların birbirini ırkları için sevmesi farklı ırkları dışlamasına neden olur ve buda Hitlerce bi düşüncedir.
"ahahahah hulan acaba neden sevmez" şeklinde cevaplanacak sorunsal.

bir kere ekmek yedikleri kaba pisleyen karaktersiz mahluklardır.
kaçakçıdırlar.
kanlarında hainlik vardır.
sürekli mağdur görünüp ayrıcalıklar isterler.
binlerce askerimizi şehit eden pkklılar bunlardan çıktı.
medeniyetsiz barbar bir toplum.

daha saymaya gerek görmüyorum.
genel olarak kürtler aynı kardeşleri olan ermeniler gibi çirkin sıfata sahip olduklarından dolayıdır.
ayrıca bu iki ırkın yüzlerinin çirkinlikleri kalplerine ve huylarına da yansımıştır.
insanlar hangi ırka mensup olacaklarını, hangi ana-babanın evladı olacaklarını kendileri seçmezler,
bu nedenle bir ırka hayran olmak yada düşman olmak dünyanın en gerizekalıca şeyidir,
malazgirt savaşından bu yana, omuz omuza islama bayraktarlık yapmış bu kardeşleri birbirine düşman edenlerin allah belasını versin,
osmanlıda ırk yoktu, eyaletlerle yönetilirdi ve güneydoğu anadolunun adı küdristan eyaletiydi, müslümanlar kardeştir hangi ırka mensup olduğunun ne önemi vardı ki?
ama ne zaman aramıza ırkçılık hastalığını saldılar ve neden olduğunu bilmediğim şekilde 90 yıldır o bölgeyi, insanların anarşist olması için zorladılarsa, sonunda istedikleri oldu, ırkçılık galip geldi,

belkide "tavşana kaç diyenle tazıya tut diyen"in aynı düşünce nin ürünü olduğu anlaşılmıştır,
belkide bunların konuşuluyor olması her şeyi değiştirebilir, belki de artık süreç tersine işlemeye başlamıştır,

inşallah.
(bkz: türkler türkleri neden sevmez)
nedeni açık ve net ortadadır..

hepsinin kafasında olay bellidir.. ben milliyetçiyim.. benim ülkem ve bayrağım olsun benim borum ötsün..

sen türkiye cumhuriyeti sınırları çinde bir özerklik isteyemezsin kardeşim... ananı, bacını, sülaleni al git nerede borunu öttüreceksen oraya git ama benim ülkemde değil..
neden mi sevilmezler;

-kendilerince milliyetçilik adı altında ülkeyi bölmek istedikleri için sevilmezler..
-ülkenin ekmeğini yeyip, suyunu içip nankörlük yaptıkları için sevilmezler..
-bebek katiline gerilla dedikleri için sevilmezler.
-türkü aşağıladıkları, türk topraklarını kendilerine mal ettikleri için sevilmezler.
-nerde ensest ilişki, eşek tavuk siken, ufacık canlara tecevüz edip kıydıkları için sevilmezler.
-anasını, bacısını dağa peşkeş çekecek kadar düşük bir millet oldukları için sevilmezler..

ama yok kardeşim, ben seni sevemem sen sevilecek ne verdin ki seni sevsin türk milleti?

hep derim, diyorum; ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSiN!
Türkler, kürtleri niye sevmez? Boşnakları, çeçenleri, çerkezleri sever de kürtleri niye sevmez?
Türkiye de sadece azınlıklardan "sorun" olarak görülen neden sadece kürtlerdir.
1. 1912-1938 arasında bizim en zor zamanımızda ingiliz, fransız ve rusla götünü verip 27 kere isyan eden kürttür.
Musul ve Kerkükte bizi destekeyeceğini söyleyen Zaza aşiretlerini ingilizlerle katledip; Türk ordusu müdahale etmesin diye doğuda isyan edip ilk Musul ve Kerkük'tü sonrasında Selaniki kaybetmemize sebep olan kürtlerdir.
Sözde "Kurtuluş savaşında bizde savaştık" deyip toprak talebinde bulunup fakat bize(Türklere) karşı savaşan kürttür.