bugün

bizans tohumu, lütfen.
aslı astarı olmayan, uydurma bir iddia.
Turkler adamdir,hakaret edenlere kayandir. Net tespit budur.
görsel

Turklerin ozunde avrupali oldugunu bilmeyen (bkz: mal beyanı)
kafan güzelmiş kardeş, güle güle kullan.
1. si türkler zaten beyaz tenli ve kumral tonlarda bi ırktır. o kara kuru olanlar moğollar.

2. si türklerin yok moğol yok osmanlı katliamı ile çok azaldıkları falan yoktur, savaşlarda yok olanlar bi o kadar da ürüyo. osmanlı döneminde bilhassa, akıncı, azap, deli, sipahi gibi son derece önemli elit birlikler ekseriyetle türklerden oluşur du. çandaroğulları, mihailoğulları, malkoçoğulları, evrenosoğulları hep o dönemde ki güçlü türk aileleridir. bütün bunlar türklerin kırılıp yok olmadığını gösterir. ayrıca fatih döneminde balkanlar da ve binimum başka fetih bölgelerinde iskan politikası için anadolu dan oralara türk nüfus u kaydırılırdı. bu da bize anadolu da gayet bol miktar da türk olduğunu gösterir.

3. sü tarih bilginin çok kıt olduğu aşikar.
mozaiklerdeki ve ortodoks ikonlarındaki bizanslıların zenci gibi tasvir edilmesi dikkat çekicidir.
bayağı esmer olmalılar. bugünkü yunanlılar da bunun kanıtı.
buna karşın türk boyu olduğu bilinen kıpçaklar, kumanlar, avarlar, hazarlar tarihi kayıtlarda beyaz tenli olarak geçer.
kumanların yerleştiği romanya'da, kipçakların bulunduğu balkanlarda yasayan halkların ve
kendilerine hun diyen ve atilla'nın soyundan geldiklerine inanan macarların da beyaz tenli olması bu bilgileri doğruluyor.
bir de banu avar var.
tarihte bizansla en cok savaşan boy avarlar. karısma ihtimalleri yok. ancak avar boyundan gelen banu avar sarışın.
böyle bir tespit öne sürmek için türk olmak gerekmektedir.
Türkler asya hakları gibi sarı ırka mensup değil. Avrupa ırkları gibi beyaz ırk . Burada kimin ırkı kavgası yapalım demiyorum sadece belirtelim dedim.

Barbar olmak konusunda şunu da söyleyeyim. Hristiyanlık romada resmi devlet dini olarak kabul edilmeden önce ( ilk resimde aziz olarak tasvir edilen justinianus dönemi 530 lar) hristiyanları sırf eğlence olsun diye aslanlara parcalatiyor, altında ateş yakılarak kör hale getirilmis demir sandalyelere oturtuyorlardı.

Biri barbarlık diyecekse bunları konuşalım kaldı ki barbar demek roma dışında yaşayan kavimlere verilen bir ortak isim.
Anadolu insanı hakkında yapacağımız tek yorum son derece sikindirik bir ahali olmasıdır. Beyazinı melezini bilmem. Bakınız paflagonlar, luviler, kaşkalar, hattiler. Beş para etmez sikindirik halk bunlar.

Rumlar anadolunun otokton halkı değil. Rumu geç hitit ve frigler bile anadolulu değil.

Görsele gelirsek; justinyenin solundaki kel dayi ravenna psikopusu. Yani italyan. Justinyen ise iliryalı, muhtemelen köken olarak rum değil arnavut. Ama diger iki bok tenli rum olabilir.
(bkz: barbar herhalde barbar türk olan)
Yıl olmuş 2018 hala beyaz olmayı övünecek bir şey zanneden tipler var

Hay sikeyim sizi de anadoluyu da heleni de romayı da

Aq osmanlı torunları var ya onlardan gram farkınız yok onlar osmanlı torunuyum desin siz roma torunuyum diye gezin

Hayır aq çocukları ben bir türküm sen ister rum iti ol ister ermeni piçi ol beni alakadar etmiyor tamam mı bak sana sövme sebebim de bana barbar dediğin için götünü siktiğimin roma midir helen midir neyse al ananın amına sok tamam mı sikeyim sizin antik medeniyetinizi günümüzdeki italyanların cermen,kelt karışık olduğunu yunanların ise allah ne verdiyse biraz biraz olduğunu bilmesek eyvallah diyeceğiz bir de türkler ne kadar türktür e gelmiş konu be orospu evladı

En büyük ırkçılık karşıtı olan sizsiniz yok gözü çekik değil,saçı bu renk değil diye dna ya bakan da sizsiniz sonra dedem çok ermeni ve yunan kızı sikti ondan böyle desem ben ırkçı olurum be orospu çocuğu ben senin tipine bakarak ırk tahmin etmeye baksam yarrağı yersiniz ilk önce pontuslar niye sarışın bana bunu söyle ondan sonra konuşalım ibneye bak ben bu konuştuğum türkçe ile göktürkçe bir yazıyı okurken sen o savunduğun sikik yunanca ile ilyada ve odysseia nın daha giriş kısmını okuyamazsın gelir benim türklüğümü ölçersin akdenizin ortasında siksinler sizi orospu çocukları.
Ayrıca orospu çocukları daha türkçe de bilmiyor

Bak orospu çocuğu türkçe yazıyorsan barbarian,siberia,eurasia diye yazılmaz

Barbar dersin sibirya dersin avrasya dersin böyle ingilizce türkçe karışık enterasan bir dil ile yazacaksan git götünü abdli coniye ingiliz paul'a siktir gavat seni.
Avrupalılara göre türkler; esmer tenli kısa boylu ve çirkindir.
Barbar demek belli bir yerleşkede yaşamayan demek. Yani konargöçer.
(bkz: türklerin kürt olduğu gerçeği)

(bkz: yuhara)
Başligi acan entrysinide silip kacmis. Lan madem tirsiyon trolluk yapma amk.
Başlığı açanın ilk yazısı yok silip kaçmış madem götünden korkuyorsun ne diye trolluk yapmaya çalışıyorsun neyse ben bir iki kelam edeyim

O çok övülen çeşitli anadolu kavmi zannedilen aksine öyle muazzam değillerdi hitit ve lidyalılar dışında adam akıllı anadolu kavmi yok paflagonya,karya,likya,kilikya,pisidya,luvi, pamfilya alayı sikimsonik bir bölge adı olmaktan öteye gidememiştir öyle ahım şahım bir medeniyetleri yoktur

Bitinya,galat,frig, urartu,hurri,asur,fenike bunlar da Ortadoğu, doğu ve orta Avrupa kökenli halklar amına kodumun çocuğu kelt,trak, mezopotamya,kafkas, iran kökenli halkların anadolu'yu göç ettiğini kabul ediyor mevzu Türklere gelince "beyaz Anadolu halkaaaaaa" o beyaz anadolu halkı Yozgat'ta, Diyarbakır'da eşek sikiyor bir git de göstersin sana beyazı,anadoluyu

Resime de jüstinyen'i koymuş siker misin sabaha mı bırakırsın adamın kökeni iliryalı, iliryalılar ise Balkanların ilk yerli halkı hatta bu abiler Makedonya'dan Avusturya sınırına kadar arazide yaşıyordu hatta roma güçlenip büyümeden önce italya'nın balkanlara bakan kıyılarına göç etmiş ufak ufak koloniler kurmaya başlasalarda roma ve diğer italikler bir bir yutmuştur arnavut olduklarına dair kesin bir bilgi de yoktur Arnavutlar tıpkı Türklerde olduğu gibi dincileri Arap götü yalamakla meşgul, hristiyan olanları da Kürtlerin kendilerini bölgedeki her antik uygarlığı sahiplenmesi gibi kendilerini iliryalılara bağlar lakin ne bir somut kanıt ne bir dilsel kanıt neyse konu arnavut tarihi değil kaldığımız yerden devam edelim ilirler Balkanların ilk yerli halkı Anadolu ile bağları yok yanındaki piskopos da batı Romalı yüksek ihtimal Latin kökenli geri kalan bok tenliler yunan olabilir bak yüksek ihtimal da öyledirler lakin Yunanlar da Anadolulu değildir adı üzerinde Yunanistan anakarasında ortaya çıkan bir halk o yüzden boş yapayın siktirin gidin.
Barbar yunan/grek kavminin gözünden ilkçağ'da yani daha türklerle karşılaşmadan önceki dönemde iletişime geçtikleri iliryalı, yahudi, iskit, fenikeli,trak, pers/Fars, frig ve mısırlılar gibi çeşitli kavimleri belirtmekte kullandığı bir terimdir

Romalılar da bunu greklerden alıp keltler, kartacalılar, daçyalılar ve Cermenler gibi Romalı olmayanlar için kullanmıştır

Yani bu tanımlamaya göre doğru türkler barbardır

Gel gelelim barbar olmakla beyaz ten arasındaki bağlantıyı bir türlü çözemedim yukarıda saydığım çoğu "barbar" kavim zaten beyaz tenli olduğu gibi çeşitli türk devletleri olan hunlar,avarlar,selçuklular,göktürkler vb. zaten yoğun bir şekilde beyaz ırkın genetik verilerini taşımaktadır saf mongoloid olanlar hiung-nu'lar olup onlar da sadece ilk dönemlerinde saf asyatik özellikler taşırlardı devletleri yayılmaya devam ettikçe beyazlaştıkları bilinmekte

Antik anadolu kavmi olan luviler,hititler işte ne bileyim bu luvi soyundan gelen milyanlılar, likyalılar, pisidyalılar, sidelilerin genetik mirası günümüz Türklerinde olabilir ona lafımız yok da Anadolu'da yaşayan herkesin kökenini de bunlara bağlayanların beynini sikeyim yani neticede bu adamların günümüzde Anadolu'nun genetik yapısını domine edebilmesi için hiç katliamlar, göçler, sürgün yemeden yerlerinde kalmaları lazımdı

Eh sizin de dediğiniz gibi kardeşim Anadolu'ya her gelen geçen gelmiş işte o sebepten dolayı Anadolu'nun antik kavimlerinden iz yok hepsi zaman içerisinde göçlere, katliamlara, asimilasyonlara ve zorunlu techirlere maruz kalıp yerlerinden olmuşlar bunlardan kalan yerlere de sırasıyla grekler, romalılar,farslar en son da Türkler gelmiş.