bugün

Su götürmeyen gerçektir. Dincisi de, dinsizi de, solcusu da sağcısı da akıllısı da aptalı da sadece bir kızın kırıtmasına bakar. Türkiye'de en güçlü silah kızlardır.
bu salaklığın sorumlusu bizleriz. arada kalmış bir kültür olduğumuz için herkesin bilinçaltı çöplük gibi. Kimse ne yapacağını nasıl yapacağını bilmiyor. Herkes diğerlerinin tepkisinden korkuyor. saçma salak işler. Düşünmeye bile değmez. Siktir olup avrupaya gitmek lazım. Durulmaz burada oğlum.
Doğru düzgün eğitim sistemimiz mi var ki? Lise öğrencisiyken lise 1 de matematik geometri biyoloji fizik kimya hepsini 3-4-5 aldım. 10. Sınıfa geçerken bana meslek seç dediler. Mesleği seçtim 2 3 ay sonra derse bir girdim. Biyoloji yok kimya yok fizik yok matematik 1 ders beden eğitimi 2 ders 4 ders kendi bölümüm aynı şekilde lise 3 günde 7 ders vardı 6 sı kendi laboratuvar dersi geri kalan 1 ders temizlik yapıyorduk. Lise 4 allaha emanet dersimize girecek hoca ders vermeden çıkacağını anlayan başka bir hocamız bizim sınıfımızı kendi isteyip ders vermişti. Ee abi 12 bitti artık ünü seçimleri geliyor. Düşün taşın bir yandan ygs stresi bir yandan acaba 2 senelik geçiş hakkımımı kullansam derken ygs geldi girdik barajıda aştım fakat sınava girdiğimde okuduğum bölümle alakası olmayan dersler. Bize göstermedikleri matematik fizik kimya biyoloji ee nolcak hepsi boş sadece edebiyat yapıp çıktık. Oda okuma yazma biliyoruz diye he. işte ygs sonuçları açıklanacak falan derken lys geldi lys girdiğim gibi sıçtım edebiyat bile yapamadım. Ondan sonra 1 sene dershaneye yazıldım. Girdim sınıfa hoca anlatıyor işte polinomdur. Çarpanlara ayırma şu bu ben mel mel bakıyorum. Sonra tekrar ygs geldi bu sefer 300 350 puan aldım. Oda yine genel kültür ile ben lysde napacağım. Stresten saçlarım beyazladı daha 20 yaşımda benimle mezun olan arkadaşlar 2 senelik Üniversite bitirdi. Ben hala 4 senelik kazanayım diye didiniyorum. 2 senelik Üniversite okuyanıda gördüm 4 senelik okuyanıda adam 4 senelik üniversite okuyanı işe aldı ee 2 senelik okuyan noldu. Nolcak şuan markette elemanlık yapıyor. Allah yardım etsin...
Salak değilde okumamış cahil çok. Misal adam iki süslü lafa kanip fikrini değiştiriyor ülkemde. Savunsana kendi sözünü yok potansiyel yok neden peki okumamaktan karşı tarafın tezini çürüten bilgisi olmamasından tabiki. Olmaz olamaz. Derhal buna bir çare bulunması gerekir.
"bunu bir erkek olarak söylüyorum"dan sonrasını okumadım.
başlığı açan kişiyi az önce "erkekleri itici yapan detaylar" başlığında zırvalarken de gördüm.

(bkz: no 1 zenci nin homoseksüel olması).
(bkz: hain planlar yapmak).
(bkz: türkiye'deki kadın ve erkekleri birbirinden soğutma çabası).
(bkz: dış mihrak).
(bkz: tutmaz karadenizde).
(bkz: bunu bunu alın dışarıya).
bunu kendine dert edecek kadar salak olmak.