bugün

Türkiyedir. Savaşta ülkeden ayrılacak vatandaş sayısı fazla olmaz bana kalırsa.
ortadoğudaki türk devletler hariç kimse yüzümüze bakmaz. tarihimizle alıp veremedikleri şey neyse hala devam ediyor.
halen azerbaycan'a yavşayanlar var. lan azerbaycanı ruslar işgal ettiginde yardım etmedik, ermeniler işgal edince yine yardim etmedik. hatta iranlilar azeri ayaklanmsini durdurken yine yardim etmedik. onlar bize niye istekli kucak acsin bilmiyorum, yinede acarlar ama belki okadar istekli degil.
ihtiyaç duyulmayan ülkedir.

türkler kaçmaz. kürtler nasıl kobani'yi kahramanca savunuyorsa, biz de bu güzel vatanımızı amerikanın köpeklerine karşı ölene kadar savunuruz evelallah.
Kimsenin kucak açmasına gerek yoktur. Savaşırız Türküz biz.
(bkz: yok artık) gerçekten öyle bir ülke yoktur. Allah korusun ne savaşı ağzınızı hayra bir tarafınızı bayıra açınız lütfen.
türkiye kaçmaz ki dedirtendir.

hee bir şekilde bi bokluk olsada bu toprakları terk etmek zorunda kalsak yine kimse kapı açmaz sike sike yine yunanistanı alırız mk.
Azerbaycan dahi değildir. Zaten küçük bir ülke bu kadar insanı kaldıramaz. Ona göre düşünmek gerekir. Savaşta mal gibi ölmek yerine savaşa gerek kalmadan nasıl yaşanılır onun çaresine bakmak gerekir.
Yoktur,belki Bosna Hersek bir ihtimal Azerbaycandir.
gerek yoktur. türk vatanını terk ederse zaten ölmüştür.
hiçbir ülkedir.

olm sınır komşularımızın yarısı bize gıcık. diğer yarısında da savaş var zaten. hem niye gidiyoruz ? ülke bizim amk. zaten günün birinde pamuğu tıkayacaklar. öleceksek ülkemizde ölürüz.

not: bu entry fakirler için yazılmıştır.
güzel kızlara ülkemin kapıları hep açık olur. çirkinler kusura bakmayın.
(bkz: japonya)
(bkz: hiçlik) ' dir
oof of.
arap ülkeleri değildir. ondan emin olabiliriz
bu devirden sonra savaş çıksa çıksa iç savaş olarak çıkacağından olmayan ülkedir.
kucak açan ülke ne demek?? dedirten ilginç başlık
latin amerika ülkeleridir. zaten uzak olduğundan doğru düzgün latin amerika'ya kaçacak türk yoktur ama bizden vize istemediklerinden ben şahsen tercih ederdim. ortadoğudan ne kadar uzak o kadar iyi.
gerekirse kanımızın son damlasına kadar savaşırız. tarihte yok zaten böyle bir şey. çağırsalar gitmeyiz.
azerbeycanın da açacağına inanmıyorum kapıları. açsa açsa pakistan açar..
Patagonya, zimbabwe yada tazmanya.
komşu ülkelerden herhangi biri olabilir. bazılar güzel hayallere dalmış, vay efendim türkler kaçmazmış savaşırmış falan filan... birkaç kurşuna dizilme, birkaç da bombayla paramparça olma sahnesine canlı şahit ol, ondan sonra bir görelim şu yürekliliğini. buradan martaval okumak gayet kolay.
Ya yaşanır yada ölünür.
savaş çıktığında korkakların gideceği yerdir.
gidenler bir daha geri gelmesin lütfen.
Olsa olsa azerbaycan olur. Araplar tarihte Türkleri arkadan vurmuştur. Öyle bir sey olsa direkt önden vururlar.