bugün

Aşure kazanı gibisiniz, giymeyin bizahmet.
(bkz: giydiririm yavrum!)
Sana ben ne diyimki madem rahatsızsın giyme ya da giymede demiyorum o heryerini belli eden taytı evde giy kimse bakmaz.
hiç de öküz gibi bakmıyorum.
"aa ne kadar da güzel bir tayt ve nekadarda güzel popiş diyorum." sonra yoluma devam ediyorum napıcam senin kıçına bakıp.
Bu akşam bir sürü taytlı başlık ve özetle tayt giyenlere sürtük muamelesi yapan yazarlar gördükçe bir kez daha gün yüzüne çıkan gerçektir.

(bkz: cinsel açlığın somalisidir türkiye)
yaşanan ekonomik sıkıntıdan mütevellit, tahtalaşmış kıçların bir tayt giyse bile çirkin göstereceğinden türkiye de rahat, rahat tayt giyememe durumu ile ilintili bir kezbanımsı söylemidir.
Tayland'ta giyebiliriz kızlar.
hiç sorma ya rahat rahat bi şiittirmiyorlar ya.
daha rahat giyebileceğin ülkelere göç etmek istemezmiydin

zira bizde değirmentaşı gibi tamponları görmekten çok mutlu değiliz.
Derdini seveyim denilen durum.
Rahatsızsanız giymeyin. Türk erkeklerini değiştiremezsiniz. Kendimi değiştiremem derseniz bakılmasına razı olucaksın. Maalesef durum bu.
Giyme sende o zaman evde giy.
Rahat rahat giyemezsin tabi daracık şey. Zorlanırsın giyerken.
abazan erkek musvetteleri sonucu olusan sey.
gormemis okuz gibi bakiyorsunuz, rahatsiz oluyoruz.
kendi anasi, bacisi tayt giyecek olsa izin vermeyip yaygara yapacak tipler masallah tayt giyen kadinlara bakarken agizlarinin suyu akiyor.
resmen igreniyorum sizden ya.
azalarak bitseniz keske.
Tamam tamam hadi çık bakmıcaz.
koca g.tlü olduklarından kaynaklanan durumdur. Abazan gençlerimizin "nefes alsın yeter" mantığından ötürü kendini iyice salan türk kızlarının totoları gittikçe büyümüş ve o dar taytlar da bunlarda çorap gibi durmaya başlamıştır. Bundan ötürü iç çamaşırlarına kadar her şeyleri görünmektedir. Sonuç olarak bunu gören abazan arkadaşlarımız iç çamaşırının etkisiyle aynı hücreye bakan laborant etkisiyle bu koca g.tleri incelemeye başlamışlardır. Bu durumdan şikayetçi olan ablalarımızda "Ay herkes g.tüme bakıyor...." tribine girmiştir. *
Lafın özü zayıfla azıcık.. *
Görüşlerimizin darlığı ile değil, götünüzün genişliği ile alakalıdır..
Dünya üzerinde tayt giyip de bakılmasını absürt gören tek mallar bizim ülkemizde olsa gerek.sevgili kezbanlar diyorsunuz ya abazanlar götümüze bakıyor diye.size o tayt modasını getiren ülkenin kızları götlerine laf atıldığı zaman bundan gurur duyuyor.giyecekseniz hakkını verin ya da giymeyin.yapılmak istenenle kültür ve örfler çelişince komik oluyorsunuz.
mini etek giyin dedirtir hiç değilse dar değil.
kaliteli bir kizin disarida yapmadigidir kim ne derse desin boyle yasini basini almis hanimefendi gibi giyinen isi gucu olan kizlar daha formal giyinirler.
(bkz: aynen kezo)
giymeyin zaten bir boka benzemiyor adam gibi pantolon giyin.
Herkes tayt giyiyor be. Yani ben görmüyorum bakmadığımdan dolayı, arkadaşlar diyor.
ya bırakın nasıl rahat değilsiniz? Daha çıplak mı gezeceksiniz? Rahatsınız işte.
Çarpık bacak ve koca kıçınızı görmek zorunda değiliz.kendinizi daha fazla cinsel obje olarak sergilemeden adam akıllı giyinmeyi öğrenin.