bugün

su götürmez bir gerçek... beratcan olayında mesela... Bu kaşar karının oğlunu öldürttüğüne adım gibi eminim... Düşünün adam bu kaşarla yiyişiyor falan sonra adam durduk yere gidip bu çocuğu öldürüyor. niye amk ? neden yani... Çocuk gördü bunların ahlaksızlık yaptığını sonra annesi gebert bunu dedi... Anlamıyorum hakimler savcılar bunu göremeyecek kadar kör mü ?
http://www.hurriyet.com.t...urperten-gerekce-40077205
Ne.

Yok artık.

Bu memlekette siz itlerden gördüğümüz zulmü siz hanginiz gördü.
Kadın kocayı boynuzlamış, ama adam kadınlarla düşüp kalksa kimse hakaret etmezdi değil mi.

Sizden ayrımcılık bekleyen yok hakkımıza girmeyin. Hakkı hak sahibine teslim edin yeter.

Lafa bak ya. Tam gülüyorduk gerildim şu an.
Bu kadına yapılan pozitif ayrımcılık değil, hukukun işlememesinin bir sonucudur. Cinayetin pozitif ayrımcılığı olmaz.

Arkadaşlar lütfen aptallaşmayın. Evet tabiki de türkiyede kadınlara pozitif ayrımcılık yapılıyor lakin böyle bir konuda ayrımcılık arıyorsanız eğer tecavüz edip mahkemede kravat giydi diye iyi halden ceza indirimi alan erkeğe bakın. Eleştireceğiz diye bok atma yoluna gitmeyin.
taraflar arasında eşitliğin mevcut olmadığı düzenlerde eşitlik sağlanıncaya dek dengeleyici bir yöntem-politika benimsenebilir.

görsel
Net gerçek. Heriflerle düşüp kalkan karılar işlerine gelmeyince bir kadın olarak bunu yapamam diyor. Siktir git çalışma o zaman rahibe ol.