bugün

cevap veriyorum;
washington...

portakalı ile meşhur hani...
pensilvanya olarak değişmiştir çok zaman önce.
Türkiyenin ağırlık merkezidir. indirilen dikmelerin kıyıları eşin parçalara böldüğü noktadır aynı zamanda. Açı ortayların kesim noktası olarak da bilinir. Sivas kayseri dolaylarında bir yerdir.
burası istanbul ayazma

burda 3100 konutluk yeni bi yaşam merkezi kuruyoruz,bu yüzde 87'si yeşil alan olacak, içinde golf sahası bile olacak,hep hayal ederdim 10. kattaki evin bahçesi olur mu,yaptım olacak, çünkü bu ülkede herkes havuzlu güzel kaliteli bi evde oturmayı hak ediyor, burada havuzlar olacak bi tanesi tam 130 metre kare, burda meydan var mağazalar var herşey var burda bi yaşam var, burası enerjisini kendi üretecek elektriğiniz yüzde 20 daha ucuz olacak,bu yeni projemizde 10 bin lira peşinat veren herkes ev sahibi olacak, inşaata başladık bile hahaha..
ankara tabiiki de.
bana göre göbeğimdir.
(bkz: yozgat)
ağırlık merkezi ayrı konuda şimdi kafayı taktım,türkiye biçimli düz bir yüzeyin geometrik olarak ortası olmaz herhalde.daire dışında hiç bir şeyin içindeki herhangi bir nokta yüzeyin kenarlarına eşit uzaklıkta olamaz gibime geliyor.
nasrettin hocanın maya çaldığı göldür inanmayan hesaplasın alsın önüne haritayı.
kimse yazmamış ben yazayım: ayağımın altıdır. inanmazsanız ölçün.
(bkz: nasrettin hoca)
Tabii ki yozgat'tır. Haritayı katlayın yozgat iki kenara da gidecektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar