bugün

hali hazırda hukuk süreci takip edilecek söylemi var o halde öncelikle;

1. Önce Saldırıyı kes (insanlar sen saldırana kadar yakıp yıkmıyor kaldı ki kimsenin etraftaki dükkana bir saldırısı yok taksiler vs. gelip geçiyor aradan sana saldırı var (bkz: etki tepki)
2. mesela saldırı yok artık; Sırasıyla öncelikle vali, belediye başkanı emniyet müdürü sonrasında akp sözcüleri, millet vekilleri, sonrasında bakanlar ve en son ortam iyice yumuşatıldıktan sonra başbakan parka bizzat giderek insanlarla görüşecek, sizin yanınızdayız diyerek insanlar hata yapar ders alır ve kendisini geliştirir biz insanız mesajı verecek. ortam yumuşayacak teröristler provokatörler bu sevgi ortamına istese de giremeyecek ve Canım Türkiyem bu şekilde çok güzel yatıştışacak...

"not: şiddet hiç bir zaman çözüm olmamıştır." ne darbe zamanı, ne dünya savaşı zamanı ne de ortaçağda... şiddeti başlatma! körükleme! Lütfen!!!
Bana sorarsanız eylemcilere "happy endings" versin, nitekim onu istiyorlar sanırım. Ulan adam oturdu dinledi, demokrasi ise referandum dedi. Yargıyı dinleyecez gidin evinizde oturun dedi. Adamlar hala direneceğiz diyor. Ölüm neye direniyon lan dengesiz, daha ne istiyorsun. Yok senin derdin üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek biz biliyoruz ama bu kadar da olmaz.
Rte 'nin 1 ay kadar yurtdışına çıkıp demeç falan vermemesi.
küfür edenlerin dillerinin koparılması.

evet benim şu an için en büyük rahatsızlığım bu. akpli olan da eyleme giden de küfür ederek haklarını koruyabileceğine inanıyor. böyle iğrenç üsluplarla en doğru ideolojiye inansanız bile değeri yok. önce tatlı dil, tatlı dili beceremiyorsanız o dillerinizin kopartılması gerekir. nasıl olsa bir işe yaramıyor.
şu dönemde fazlasıyla ihtiyaç olunan şeylerdir.
Rte sağlam bir sevişmeli. Reza bünyesinin ve diğerlerinin tüm çabası da bu zaten.
adnan oktar hocanın ve kediciklerinin olaya el atması gerekir.