bugün

Yalova %25 kürt denildikten sonrasını okumadım.
Ardahan'da en büyük ilçeler Kürt nüfusu ağırlıklı Göle %80 Kürt merkez %51 Kürt %40 nüfus çok rahatlıkla çıkabilir.
25.680 olan Göle nüfusunun %80'i 20.500 eder Ardahan Merkez nüfusu 41940 bunun %50'si 21.340 eder hepsini topla 23.050+21.340=44390 böyle bile %45 eder kaldıki Posof'ta 2-3 Kürt köyü Hanak'ta 3 Kürt köyü bulunuyor gene yanılma payıyla bile %40'ın çok rahat çıkabilceği bir gerçek bakıldımı.
Yalova ise %25 değilde %20'dir Kürt nüfusu o civarda Merkez'de Emirbayırı,Mezarlık büyük köyler ve beldelerde Kürt nüfusu çok bulunuyor %20 edebilir.
Sivas ise merkez civarı batı civarı olsun Kürt nüfusu yok doğu civarındaki Divriği,Zara,Kangal ilçelerine bakmalısın 1978'e kadar doğanlar çok akıcı şekilde Kürtçe konuşabiliyor fakat yeni genç nesil ya biraz daha az konuşuyor yada tam bilmiyor veyahuttan Kürtçeyi unutmuş durumda şahsen Sivas'a gittiğimde öyle denildi Zara'nın köylerinde özellikle Kürtçe çok akıcı bir şekilde konuşuluyor.
edirnedeki %7lik kurdu nereden uydurmuslar dedigim baslik. yahu yunan bulgar nerede? komik bir kic atilimi.
Kars ise Merkez'in çoğunluğu Kürt ve Digor,Kağızman,Susuz ve Selim ilçelerinin çoğunluğu Kürt Azeri nüfus ise artık kendini Türk olarak görüyor yani ya yarıyadır yada Kürt çoğunluk Kars
Kars ise Merkez'in çoğunluğu Kürt ve Digor,Kağızman,Susuz ve Selim ilçelerinin çoğunluğu Kürt Azeri nüfus ise artık kendini Türk olarak görüyor yani ya yarıyadır yada Kürt çoğunluk Kars
Edirnedeki bulgar,yunan diğer %3 içinde göçmenler zaten Türkler içinde Edirne'de %7 Kürt nüfus en fazla düşeceği %5.5-6'dır Enez ve Merkez'de çok yoğun bir Kürt nüfusu yaşıyor bunlarda %5.5-6 hatta 7'ye yükselebilecek rakamlar.
Adana da Kürt nüfusu türkler ile tepişir. Hakeza mersin ve Gaziantep te farklı değildir.

ilk bize yığılmış foşistler.
hatay nüfusunun büyük bölümü araptır; aynı zamanda hatay türkiyenin en kozmopolit şehirlerinden biridir, türkiyedeki tek ermeni köyü olarak bilinen vakıflı bu şehirdedir. adanada nüfusun büyük bölümünü türkler oluşturur; bunun dışında adanada arap ve kürt nüfusu da fazla. adana için söylediklerimin aynısı mersin için de geçerli sayılır. mardin de kürt nüfusu ile birlikte arap, süryani, türk nüfusu da var. güneydoğuda gaziantep ve kiliste türk nüfusu fazladır. şanlıurfa sadece araplar ile kürtlerden ibaret değildir; urfa`da türk ve çerkez nüfusu da bulunmaktadır.
Listede sinop hariç karadeniz sahil kenti hiç yok.

Hani Ordu, giresun, rize, artvin, trabzon, samsun, zonguldak, kastamonu nerede?
keşke il il türkiyenin iyi insan yapısı çıksaydı.
Yanlış.

Kürt kürt kürt kürt adalara da kürt kürt kürt Kürt kürt kürt kürt kürt biraz da bu şehre kürt kürt Kürt kürt kürt kürt kürt kürt kürt biraz daha Kürt kürt kürt kürt kürt egeye de kürt kürt her yer Kürt kürt kürt kürt kürt kürt kürt, Kürt demiş miydim? Kürt kürt kürt.

sizde rahat edin biz de.
Bu başlığın ilk entrysindeki oranlar gayet doğru ama bugün girilen oranlar sikko. Merak ediyosunuz en baştaki entryr bakın.
suriyelilerin ülke içindeki istilasına yer verilmeyen tablo.

artık şu gerçeği kabullenmek lazım, onlar mülteci falan değil. Bu ülkeye yerleşmiş istilacilardir. umarım ülkemizi kendi ülkelerine çevirmezler.

Burada ve etrafta atıp tutanlar suriyelilere karşı sesini bile çıkaramiyor. hayir korktuklarindan değil, durumun vehametinin farkında olmadiklarindan.
Erzurum'un çoğunluğunun Türk olduğu aşikardır Kürtler sadece Şenkaya,Çat,Köprüköy,Hınıs,Karaçoban,Karayazı,Tekman ve Horasan'ın yarısı oluştururlar ve Palandöken ilçesinde %20 gibi bir Kürt nüfusu var o kadar %30 Kürt işte aşağı yukarı çıksa çıksa yukarı %32 en fazla zaten 7 haziran'da Kürtlerin en çok verdiği dönemde %18 aldı Hdp yaklaşık
Şenkaya'da %55 Kürt nüfusun olduğu ilçede %20 aldı
Tekman'da %100 olan Kürt nüfusu bulunduğu ilçede %91 aldı
Hınıs'da %100 olan Kürt nüfusu olduğu ilçede %66 aldı
Karaçoban'da Kürt nüfusu %100 iken Hdp %89 aldı
gene Kürt nüfusu %100 iken Karayazı'da %96 Hdp çıktı
Kürt nüfusu %60 olan Köprüköy'de Hdp %43 aldı
Kürt nüfusu %80 olan Çat'da Hdp %31.5 aldı burda rakam biraz düşük fakat Çat'da bazı köylerde asimile bir nüfus var.
Horosan'da %50 Kürt nüfus bulunur fakat Hdp %17.5 alabilmiştir evet burdaki Kürtlerde asimilasyon olmasada Ak Particilik ağır basar diyebilirim.
ve %20 Kürt nüfusu bulunan Palandöken'de Hdp %11 aldı şimdi bakıldımı bazı istisna ilçeler dışında hepsini Hdp almış,Kürtlerin azınlık olduğu yerlerde Hdp azınlıkların çoğunun oyunu almış ve nüfusun dengeli olduğu Horasan'da Kürt oyları Akp'ye gitmiş.Yani Kürt nüfusu %30-32 bandından çıkmaz diye düşünüyorum.
valla

osmalıcıklar (çomarlar)
pkk lılar (Kürt vatandaşların hepsi değil kesinlikle hatta türk de var arada tek tük)
türkler olarak ayrıldı.

dibine kadar 3. guruptanım.
Kayseri'de ki on kişiden birinin Çerkes olduğunu söyleyen tablo.
Sadece güldüm.
Yani pınarbaşı'nın yarısı Kayseri'nin 10 da 1 i ediyormuş demekki insan gerçekten hayret ediyor.
Kayseri'de Çerkez nüfusu çok var merkez'e gittiğimde ben çok Çerkez gördüm %5 etmesede %3 çok rahat eder.
gerçekliği olan bi araştırma sanırım.
adana % 100 türk

rize % 200 kürt.

istanbul asilzade.
arapseviciler
kendini türkçü zanneden çomarlar
öşexler
ermeni orospular
azerileri
ülkesini sevenler
araştıran, düşünen türkçüler
falan....
Aydınlı olan benim aydın'da (söke 'nin bazı bölgelerini saymaz isek) kürt,arap,zenci olduğunu öğrenmeme neden olmuş başlık

Vay amk.
Aydın'da Kürt nüfusu çoktur Hdp %9 aldı Germencik'e bir bak Kürt yokmu(Hdp %18 almış) Merkez Efeler'e bak Kürt yokmu(Hdp %11 almış) bi bak Nazilli'de Kürt yokmu(Hdp %7.5 almış) bir bak Sultanhisar'da Kürt yokmu(Hdp %8.5 almış) Bir bak Didim'de Kürt yokmu(Hdp %16 almış) gene bak Kuşadası'nda Kürt yokmu gene bak incirliova'da Kürt yokmu gene bak Söke'de Kürt yokmu ondan sonra konuş Aydınlısın fakat Aydını tanıyamamışsın.
Aydın da kürt yoktur demedim pamuk toplamak için sokeye gelenler vardır didim'de türkü bar açanı vardır lakin ezici çoğunluk türk,tatar,balkan göçmenleridir

Hatta didim bölgesine ülkücülüğü getiren de kürt'dür.
Evet ezici çoğunluk Türk ve Göçmenlerdir Kürt nüfusu yanı sıra %20 civarındadır Aydın'da Kürt nüfusunda Aydın izmir ve Manisa'yla yarışta olan bir şehir yakında bu yarışa Denizli ve Muğla'da katılacak gibi görünüyor...
memlektete kalıcı tehcir yapsan demek nufuz 70 milyona falan düşüyor. iyi iyi. kolaymış.

hazır suriye boşaldı. orayaı doldururuz.

(bkz: tehcir)