bugün

Se-le-na selena selena,
türk malı
aslan kıral (ismi farklı olabilir, şafak sezer dizisi)
çok güzel hareketler bunlar
çocuklar duymasın

hitab ettiği kitle çift haneli iq seviyesi olan kişiler ve apaçi saçlı bebelerdir.
Küçük ibo'yu tek geçerim.
Konu olarak Aşk-ı Memnu, aksiyon sahnelerinin rezilliği noktasında Arka Sokaklar.
bir zamanlar bbg yarışmasından çıkanların oynadığı dizidir. 'Naber nasılsın. Ben de iyiyim' diye konuştuktan sonra 'pardon yanlış numara' denilerek telefonun kapatılması gibi muhteşem sahneleri vardı.

O değil de iyi aile robotu çok güzeldi lan sırf ismine bakıp kötü diyenleri kınıyorum.
(bkz: günlük yayınlanan dandik fox dizileri)
yunus bülbül'ün ölümsüz eseri; keko ile eşeko.

not: evet gerçekten vardı böyle bir dizi...
(bkz: deniz yıldızı)
(bkz: beni affet)
(bkz: sihirli annem)
sihirli annem vs. tipindeki diziler değildir. onlar zaten çocuk dizisi, kendi kitlesi için hazırlanıyor. eğer ben bu yaşta kalkıp o dizileri seyredersem problem zaten bendedir.
(bkz: küçük onur)
(bkz: küçük ibo)
fatmagül bankom, bir çocuk sevdimde plase.
selena'dır kesinlikle.
allahım o ne rezil bir diziydi ya?
senaristinin anaokulu terk olduğunu düşündüğüm dizi 'akasya durağı'
çılgın bediş.
süper baba, ikinci bahar, bizimkiler, kurtlar vadisi *, deli yürek, behzat ç., muhteşem yüzyıl dışında kalan gelmiş geçmiş tüm dizilerin girdiği kategoridir.
şu başlıktaki dizilierin hepsi (bkz: flashtv dizileri) birde akasya durağı vardı. O da bitti sonunda kurtulduk.
akasya durağı diye birşey var. kara bulut gibi geziyor güzel ülkemin üstünde.
cennet mahallesi.
arka sokaklar,iffet ,bir çocuk sevdim.
(bkz: lale devri)

eğer bu dizi rating alıyorsa, montofol danası ne kadar adam var meğer bu memlekette lan.
cennet mahallesi.
(bkz: adanalı)
(bkz: adını feriha koydum)
(bkz: arka sıradakiler)
birçoğu yazılmış ancak bilinmeyenler de var. mesela, bir çocuk sevdim ve al yazmalım.