bugün

kastamonu, gümüşhane, rize, çorum, erzurum, osmaniye, kilis ve batman.
referandum öncesinde de aynen öyle olduğunu düşündüğüm, referandum sonucunda bunun sağlamasını kendileri yaparak beni faşist olmaktan kurtaran kırmızı şehirlerdir.
(bkz: karaman)

Hoş ilçe olduğunun karamanlılarda farkında.
izmir gereksiz.. hmm ok.
gereksiz şehirlerdir
Y*ozgat k*nya ve afedersiniz ç*ankırıdır efenim.
kırıkkale başı çeker.
Otomobil sanayi'nin kalesi olan bursa'ya gereksiz demek...yaşadığı şehirden çıkmamış insanlar başka şehirleri eleştirmesin bi zahmet amk.
istanbul dediğin bu köylerden gelenlerin oluşturduğu bir meagakent

amma sen yine de Şair <Nedim'in dediklerini unutma:

Bu şehr-i Sıtanbûl ki bî-misl ü bahâdır

Bir sengine yek-pâre Acem mülkü fedadır

Bir gevher-i yek-pâre iki bahr arasında

Hurşîd-i cihan-tâb ile tartılsa sezadır
(bkz: izmir)
(bkz: yozgat)
(bkz: bayburt)
(bkz: kilis)

birçok kişinin söylemine göre bu dört şehirdir.
il ile ilçe arasındaki farkı bilmeyenlerin yaşadığı şehirlerdir.

(bkz: şereflikoçhisar)
tunceli, hakkari, şırnak, batman, diyarbakır, van ve muş.

edt: izmir'i eklemeyi unutmuşum, krt istilasından sonra çok gereksiz hale geldi.
Konya Rize Manisa Yozgat ordu.
en gereksiz ne demek ulan? anayasal suç işliyorsunuz farkında değilsiniz herhalde çakma vatansever kemalistler... türkiye'min 81 ili, 957 ilçesi vardır ve hepsi de birbirinden özel, güzeldir.ankara'dan selamun aleyküm.
niye hep kafada yozgat var?
Sadece bayburt. Ama gerçekten gereksiz bence. Baybutlu kimseyi de tanımadım daha.
Ağrı
Ömrümü yedi aq memleketi 1 sene boyunca.
Başlıkta ara: amasya yaptım, hiç sonuç çıkmadı. Aferin size. Amasya yazan var mı diye kontrole gelmiştim, yokmuş gidiyom. Arkamdan yazmayın sakın.
yurdumun her yeri mümkün mertebe gereklidir. evet.
adana'dan başkasının hiç gereği yok.
Yoktur. Sehir olmayi haketmeyen ama oy icin ilceden devsirme sehircikler vardir. Bazen de kişisel ego ve intikam için.
(bkz: kırşehir)
ortadan böl, yarısını at. artık sağdan mı atarsın, soldan mı atarsın insanına göre değişir. hatta dörde bölüpte yapılabilir bu. genelde kuzey, güney olarak doğu, batı olarak pek sevemiyor bu millet birbirini.
goygoyumuz bittiyse, türkiyenin gereksiz bir şehri yoktur. her şehir ülke bütünlüğümüzün bir parçasıdır.
(bkz: Kilis) (bkz: Karaman) (bkz: bilecik) ve bombaa (bkz: Bayburt).
Gereksiz derken duyar kasma amacıyla yok Türkiye'nin gereksiz şehri yoktur filan siktirin gidin.Gereksiz anlamını
Anlayan anlamıştır artık.
güncel Önemli Başlıklar