bugün

Evet serbest atışlar kaçtı ve kaybettik ama bunun psikolojik baskısını da göz önüne almalıyız.

Şu an herkes yıkıldı üzüldü ama milli takımdaki çocuklarda bizim gibi etten kemikten ve duygusal.

Hepsi yıkılmıştır. Onun için onları ezmek yerine desteklemek en iyisi.

O kadar kritik bir yerdeler ki ya motivasyon tamamen gidecek. Ya da olumlu bir destekleme ile çeyrek final, yarı final veya belki de final gelecek.

Onların final oynadığını gören gençler daha da motive olacak.

Bugün yenildik ama 2. Turda Yunanistan VS gibi takımlar gelecek benim gördüğüm bu Türkiye hepsini yener.

Arkadaşlar biz çok duygusal bir milletiz.

Azıcık yaşımda var. Biz ilk katıldığımız dünya kupası olan 2002 yi belki aranızda görmeyenler vardır.

1954 Dü bir tarafa bırakalım. Ondan sonra tam 18 yıldır dünya kupası göremedik.

ilk maçta brezilya da böyle olmuştu. Son dakikada 2-1 kaybettik herkes kızıyordu ama o zaman sosyal medya bu linç kültürü olmadığı için Türk medyası pek üsültüsünü lanse etmedi onlara hemen arkasından dünya 3. Lüğü getirdi.

Netice de bu adamlar çinde bile olsa ellerinde telefon bilgisayar var. Herkesin yorumunu görüyorlar.

yine aynısı olabilir. Ama destek olunur ise bugün kaybettik belki yarın çatır çatır yeneceğiz bu abd yi ama linç edersek zor.

Yine 2002 den örnek vereyim. Güney Kore yi yenip 3. Olduğumuzda insanlar brezilya yı yenemedikten sonra 3. Lüğü ne yapayım diyordu.

işte bu mantıktan uzak durmamız lazım. Biz türkiyeyiz onlar ise yılda 20-30 milyon dolar kazanan abd.

Bugün kızarsak yarın kıçı kırık Fransa ve Yunanistan bizi çok zorlar.

Emin olun en az yarı final gelecek ben böyle hissediyorum.
Linç edilmesi diye görünce ağızlarını burunlarını kırmışlar yerde tekmelemişler sandım amk!
bitime 50 sn kala peşpeşe 4 serbest atış kaçırmak! Hırsımdan ağlayacaktım yemin ederim.hala da hırsım geçmedi.
Hak edene hak ettiğini vermektir. Maç satmaktan başka bir şey değildir. Maçın uzatmaya gitmesine neden olan faul bir kenara 1 sayı fark ile öndeyken 1 sportmenlik dışı faul kazanıp 4 art arda 4 serbest atış kaçırıp bitime 2 saniye kala faul yapmak düşük iq düşük motor becerisi gerektirir.
böyle bir şey sadece bizim basimiza gelebilirdi, cidden inanilmaz. izlerken aşırı keyif aldım ve takimin mücadelesi gerçekten harikaydi ama şu sekilde kaybetmeleri neredeyse nötrledi her seyi. her nöysö, tecrübe oldu diyip geçmek lazim.
amerika takımına karşı sırf serbest vuruş kaçırmaktan ve son saniyede sportmenlik dışı faulden kaybedersen her şeyi göze alacaksın. sanki her sene geliyor bu şans, millet hırslı haliyle.