bugün

Türkiye Kürtleri nin bir devlet kuramayacağı görüşüdür.

Nedeni ise basit.

1- aşırı derecede cahil kalmış bir kitle.

2- aşırı derecede hazıra konma. (Ki türkiyenin kaçak elektrik tüketiminin %96 sı ülkenin Doğu kısmıdır.)

3- daha kendi içlerinde dahi sorunlar yaşama. Öyle insanlardır ki, az bir yakınları olan herkese kanar, arkasından giderler, böyle bir halk yanlış liderlere mahkum olur.

4- ekonomik açıdan milli gelir dengesizliği olacaktır. Çünkü bu halk öyle bir halktır ki, kimisi çok aşırı zenginken kimisi kendini dahi doyuramamaktadır.

5- kim olursa olsun, ne olursa olsun körü körüne bağlanma. Birisi "hak, adalet, özgürlük tililili!" Dese hemen ona destek verirler. Ancak yaptıklarının ne olduklarını dahi bilmez çoğu. Zafer işareti yaparlar "kürt işareti" der geçerler. "Kürdistan Kürdistan biji biji" derler, ama bir olmanın birlik olmanın sadece bir ırk, bir din, bir mezhepten geçmeyeceğini bilmezler.

6- aşırı hayalperest olmalarıdır. Türkiye, Türk olan ve Türk hissedenlerindir, ve bu topraklar kanla, mücadeleyle alınmıştır. Öyle de verilir.

7- "bu topraklarda biz oturuyoruz, bizim topraklarımız burası derler" sorarım size.

Sizin bir apartmanınız var ve bir kiracı elektrik faturasını, su faturasını ödemediği gibi "ben kira da vermeyeceğim, çünkü bu evde ben kalıyorum, ben barınıyorum" diyebilir mi? "Bu evin tapusunu benim üstüme yap" diyebilir mi? Aynı mantık.
sebebi bolucu kurtlerde o gotun olmamasidir.
Çünkü kendileri özgürlük budalalığı yapıp aslında amerikan emperyalizminin kölesi olan kişilerdir.
istiyorlarsa kursunlar ama bunun için Türkiye sınırlarını terk etmeleri gerekir yoksa kan akar.