bugün

iç işleri bakanımızın dış işlerine karışmasıdır. tespit mantıklı ama dış işleri yapmalıydı bence.
geçen gün kahvehanede duyulan laf.

bi kaç kişi ''haklısın abi'' dedi.

geri kalan büyük çoğunluksa ''siktir lan daha olympiakos maçının alt biteceğini bilemiyorsun'' dedi.
holosko + bir miktar para karşılığı gerçekleşmesi çokta zor olmayacak durumdur.
topluca osursak tusunami yaptırır sular altında bırakırız.
atina'yı almak başa bela almaktır. amcayı biri durdursun.
sınırı geçerken kavga çıkar. Alamayız..

-kim deydirdi lan!?
+ben, sorun mu var?
-senin amk. Al bunu (şlap)
+he demek öyle (çatt)
akabinde ilk 1 sene içerisinde antik yunan tiyatroları, türk usulü dolma doldurur gibi çimento ile doldurulur, heykellere çarşaf, nevresim neyin örtülür.
Eski yunanistan başbakanının açıklaması yanlış anlaşılmıştır. Haberin aslı http://m.sabah.com.tr/dun...vas-cikarsa-23-saat-surer
yanlis olan bir fikirdir. unutmayin yunanistan diger avrupali devletlerin babasi niteligindedir. huzur evine atamazlar kendileri bakarlar. turkiyenin yunanistana girmesi dunyanin tekrar karismasi demektir..
bu işler bu kadar kolay mı dedirtir insana. söz konusu age of empires 2 ise rushlayarak çok rahat yapabiliriz.
farklı uzuvlarla gülünecek önerme.
O biraz göt ister gençler
akabinde 2 saatte de suriye'yi alır topraklarımıza katarız.
Türkiye atina yı alıp ne yapacak? Önce şu suriyelileri bi gönderelim.
tek eksiğimiz atina sanki aç karnımızı doyurduk sıra orada.
1 buçuk saatte atinadayız. evet.
yunanistan'da bankalar ve atm'ler kapalıdır.sırf bu yüzden halk bizi tutacağından, 1 saatte alınır.
bakkaldan 2 ekmek mi alıyorsunuz?
tanım, günümüz diplomasisi ve siyasi çerçevede olması imkansıza yakın olan olaydır.
uçakla bir milyar euro atsak 15 dakikaya ordayız.
fazla clash of clans veya age of empires oynayan birey söylemi.
Amk biz de her yeri aliyoruz ama 30-40 yildir su pkk itlerini bitiremedik.
Zaman anlamında hatalı olan önerme.

3saat değil de belki 3günde olur ama bedeli de ağır olur. Bunun absi var hdpsi var.

Hdpliler çıkıp aman efendim haksızlık sepet efendim aç gözlülük der şimdi.
neyle alacağın da önemli şimdi
bir ak-saray birde ak-sarayın 2 aylık gideriyle alırız aslında. ülke olarak kişi başı 20 lira ateşlesek yine alırız la. 2 paket parliament parası. bir şey değil aslında, sonuçta devlet alıyosun amk.
''you are dead'' olunca ''contine'' olacaksa ben varım.
Bu entrye katılanların iki şeyden en az birine uzak olduğunu anlayabiliriz : zeka yada bilgi.