bugün

65 milyonluk nüfus. bu zaten diğer entrylerdeki bütün diğer sebeplerin ana sebebi. cennet gibi vatanımı cehenneme çeviren 65 milyon .... ( ne küfür yazsam bilemedim) , şu birtürlü bırakıp da gidemediğim vatanımda yaşamaktan - atalarımın bana hediye ettiği onların kanları ile sulanmış şu şerefli cennette yaşamaktan beni tiksindiren yegane neden.

edit: anca "bsg" veya "ya sev ya terket" dersiniz. oturduğunuz yerden atıp tutarsınız"1 ölür 1000 dirilirsiniz" "asker doğarsınız" fakat, "hadi icraate" diyen biri olunca götünüz başınız ağrır çok önemli işleriniz çıkar. parayı veya para kapısını görünce memleketi sikinize takmazsınız ama sorulduğunda "vatan bölünmez" dersiniz. benim vatanımı satarsınız veya satılmasına göz yumarsınız benim yıllarımın içine sıçarsınız sonra bana "bsg" dersiniz. hassiktir lan siz siktirin gidin ibneler bu topraklarda yatan şehitler gaziler benim şehitlerim benim gazilerim onlar için ben uğraştım sizin gibi internetten atıp tutmadım siz siktirin gidin ağzımı bozdurmayın daha fazla utanmaz ahlaksız 65 milyon.
Atatürkçülerdir.

Not: Atatürk değil Atatürkçüler eksi verirken bunu dikkate alın.
(bkz: pozantı cezaevi)
-kafanızı çevirdiğiniz her yerde örümcek beyinli insanlar olması.
-adalet denen sistemin kesinlikle işlememesi.
-tecavüzcülerin hapse atılmaları gerekirken çoğunun serbest bırakılması.
-insanların önyargılı olması, kafasında kurduğunun dışında asla başka bir fikri savunmaması.
-kadına değer verilmemesi, kadın erkeğe itaat etmek zorundadır zihniyetli insanların olması.
-eğitim sisteminin berbat olması, çocuklarımızın geleceğini artık bilemiyor, göremiyor olmamız.
-devletin din istismarı yapması ve insanları din üzerinden kullanması.

(bkz: haydi selametle)
(bkz: bilgisizlik)
insan olarak medeni bir şekilde yaşamak herkesin hakkı olduğu için nefret edilmesi çok doğaldır.
Herkesın bilmedigi konuda bile bilmiş gibi yorum yapması.
Ön yargı.
Pkk şerefsizleri.
Zamlar.
Eğitim sistemi.
fenerbahçe gibi futbol takımı olması, futbol a yön veren insanın aziz yıldırım olması.
kim nerde ne zaman nasıl ne yapıyor oynunun cılkının çıkarılması.
hizbullah ve pkk gibi terörist grupların bitmemiş olmasıdır.
sözlüğümüzde de bolcana çeşitleri mevcuttur.
ülkenin saltanatla yönetilmesi.
hatunlar evlenmeden birlikte olmaz, iyi bir araba sahibi olmak pahalıdır, benzin daha da pahalıdır, eğitim ise yerlerde (öğretim demiyorum sayın gerzekler). yani bizim bu ülke de gönlümüzün istediği avratla, dilediğimiz araça canımızın istediği kadar binmemiz lükstür, gerisine girmiyorum bile. buna rağmen damarlarında dolaşan asil kanla kendini tatmin edenlere de saygı göstrmek lazım.
Vtanım çok güzel bulunmaz bir güzelliği var. Ben icindeki insanlardan nefret etme taraftarıyı. Zorbaların başlarını göndericen geri dönmeksizin sürüsü onu takip eder. ( adamlarda beyin yok halbuki beyin bedava )
futbolda şike sürecine dair bir ülke başbakanının türlü hesaplarla kanunsuzluğu savunması, önermesi ve bunu allah'tan arayan milyonlar.
iphone' e konulan kdv miktarı.
zam, zamcık, güncelleme vs gibi bu familyadan olan ne varsa artık.
insanların serbestlik ayağına ahlaksızlığı ele alması.
tamam muhafazakarlık da kötü ama arasını bulmak gerek.
hergün zam yapılması.
Küfür etmeyi marifet sanan insanlar.
kaldırımda yürürken -bildiğin yayalar için dizayn edilmiş kaldırımdan bahsediyorum- arkanızdan mobiletle yol vermeniz için korna çalan akıl fukarası dingil adam.
genelde yurtdışında veya başka bir yerde yaşamaya imkanı olmayan, hayatında hiç türkiye dışına çıkmamış insanların uydurduğu sebeblerdir.
ne olursa olsun , her zaman haklı olduğunu düşünen ve dünyada bir tek kendi varmış ve her hak, her öncelik onunmuş gibi davranan insanlar.

kırmızıda geçer, uyarırsın, çemkirirler...sikik bir bankamatikte bin saat işlem yapar, uyarırsın, şarlarlar, otobüste iki koltuk arasında koridorda enine dururlar, ilerlemezler, ilerletmezler, uyarırsın, laf ederler...

katil olmakla, sineye çekip cinnet geçirme moduna girmek arasında gidip gelirsin...
tayyip erdoğan'ın başbakan olması.
bir çok neden var ama en basit üçü apaçık ortadadır...
-Faşizm * *
-muhafazakar geçinen yobaz elemanlar (bkz: abiler)
-bence çok hoş bir birleştirme operasyonu olacak ama bakın bakalım: (bkz: akpkk)
internete ''sınav döneminde 2 video izleyip kafayı dağıtalım'' derken bırak videoyu bir gif dosyasını açmak için uğraştıran, tabiri caizse saç baş yolduran internet hızı yeter de artar.